REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Najbardziej "porąbane" akcje ever
    przez ~pagier,
    2009-12-16 23:26:13

...tak sobie pomyślałem, czy zdarzyła Wam się kiedyś taka maksymalnie spontaniczna sytuacja, którą będziecie pamiętać do końca życia i opowiadać wnukom?Na początek opowiem jedną swoją, mianowicie wczoraj po zajęciach na uczelni koleś powiedział, że dawno nie był nad morzem, więc od tak wzięliśmy grilla do auta i pojechaliśmy w pięciu 350km nad morze. Zajechaliśmy tam koło 18, zjedliśmy grilla po ciemku, wykąpaliśmy się w morzu (woda była tak zimna, że aż gęsta ) , wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy do domu ;] ...pomysł pierwszorzędny, polecam ;D

przez ~misiou,
    2009-12-16 23:45:28

generalnie takie akcje wyciągnięte z tyłka są najlepsze.wrzucajcie wrzucajcie,bo sam jestem ciekaw:) pomysł na temat pierwszorzędny

przez ~bijuu,
    2009-12-16 23:54:19

Umarła mi złota rybka w wieku 7 lat która nie chciała spełnić mojego życzenia , sądze że zrobiła to spontanicznie . Tak owszem , wagary w Niemczech .

przez ~remekbd,
    2009-12-17 00:09:33

Zaproponowałem kumplowi abyśmy poszli w góry a do najbliższej mamy 50-60km no i poszliśmy w mokrych trampkach w śniegu po kostki a na samej górze po pas, widok turystów w schronisku... bezcenne

przez ~alek,
    2009-12-17 13:22:28

Kilka lat temu w wieku lat 14-15 Mieliśmy bieg na orientację, trasa mieściła się obok zalewu i w pewnym momencie trzeba było przejść przez most który był oddalony ok 1km a że nam nie chciało się "wydłużać trasy" stwierdziliśmy z kumplem że przepłyniemy zalew który się zwężał i miał ok 60m tylko nikt nam nie powiedział że woda będzie sięgała do klatki piersiowej ale daliśmy rade, przemoczeni ale szczęśliwi dobiegliśmy na metę ;] Był to 11 grudnia pogoda ok 3*C ale na szczęście nie było śniegu

przez ~psyho89,
    2009-12-17 16:57:07

CYTAT(Bijuu @ Dec 17 2009, 0:47 AM) Umarła mi złota rybka w wieku 7 lat która nie chciała spełnić mojego życzenia , sądze że zrobiła to spontanicznie .W kontekscie - to nie bylo smieszne ani trochę

przez ~psyho89,
    2009-12-17 16:59:22

Postanowilem ni z dupy przejsc sie po starowce i KAŻDEMU mówić " dzien dobry " . Boże, ileż reakcji się naoglądałem A ze byl sezon turystyczny to sobie wyobrazcie takiego szalenca ;]

przez ~pacjent,
    2009-12-17 17:46:40

CYTAT(Bijuu @ Dec 17 2009, 0:47 AM) Umarła mi złota rybka w wieku 7 lat która nie chciała spełnić mojego życzenia , sądze że zrobiła to spontanicznie .A mi przypadł do gustu ot mały sarkaźmik Heh, ludzie nie lubią wyłamywania się z tłumu. Pamiętam jak podczas jednej z ostrych polskich zim zaatakowaliśmy z paroma znajomymi rynek (nieistotne jakiego miasta). Robiliśmy orzełki na śniegu, salta z ławek prosto do zasp i inne wygibasy. Świetna zabawa

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA