REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

NBA, PLK, Eurobasket i tak dalej
    przez ~czytacz,
    2009-05-13 20:36:15

Poniewaz zauwazylem, ze sporo osob tutaj sygnalizuje swoimi postami albo awatarami, ze lubi koszykowke (na czele ze mna ), postanowilem otworzyc temat wlasnie dla nas. Troche spozniony, bo playoffy w NBA juz mocno zaawansowane, a PLK dobiega w tym sezonie konca, ale przed nami najwieksza impreza koszykarska w naszym kraju od dziesiecioleci, czyli Eurobasket.Zanim jednak o ME, pogadajmy wlasnie o NBA i PLK. Ogladacie mecze, sledzicie rozgrywki?Ja wlasnie zarywam noce dla meczow Bostonu z Orlando, nie tylko z pow...więcej

przez ~brylant,
    2009-05-13 20:44:36

Bez Kevina raczej Boston niema szans,pozatym zobacz jacy będą już zmęczeni w finale(konferencji),bo tam LBJ ich pokona 4-2 lub 4-3 a może i nawet 4-1 a ja uwielbiam LAL,moim marzeniem jest zobaczyć Bryanta w LA no i od Kobego wzieła się moja ksywa Bryant -Brylant,koledzy w szkole średniej dodali L,bo takim zapaleńcem kosza byłem/jestem,od około 2 tyg codziennie gram w kosza:)

przez ~czytacz,
    2009-05-13 20:56:17

Wielu prorokowalo, ze BOS juz z ORL nie beda mieli szans, a przetrzebieni kontuzjami i tak prowadza 3:2. Tak ekipa jest silna psychicznie, doswiadczona i zdeterminowana, zeby obronic tytul. Nie wiem, czy LBJ i spolka daliby im rade w finale konferencji.A Kobe jest przereklamowany Bez Shaqa nic w NBA nie osiagnal. I w tym sezonie tez zycze LAL jak najgorzej, tym bardziej, ze sa mocni i grozni Za to Denver mi sie podoba - z Billupsem zamiast AI to zupelnie inna druzyna!

przez ~brylant,
    2009-05-13 21:09:33

co do denver się zgadzam,mają dobrze zbilansowaną ekipe odkąd jest Billups.Boston fakt są przede wszystkim doświadczeni,dlatego przejdą Gortatinio i przeszli Bullsówale co do finału konferencji to nawet kase jakąś postawie na LBJ i jego ekipe,będą wypoczęci,w przeciwieństwie do Bostonu,no i przewagę parkietu a u siebie sa niepokonani/tylko mój Kobe ich pokonał co do przereklamowania-jak to nic nieosiągnął....król strzelcówwygrał konkurs wsadówMVPshaq nic bez niego nieosiągnął!!!! no i w tym s...więcej

przez ~czytacz,
    2009-05-13 21:21:39

W NBA liczy sie tylko mistrzostwo, reszta to malo wazne dodatki. A bez Shaqa KB24 nawet sie nie zblizyl do szansy na pierscien A co sadzicie o Marcinie Gortacie? Wedlug mnie zroibl gigantyczne postepy w ciagu 2 lat w NBA. Niech tylko zmieni zespol na taki, w ktorym nie bedzie dostawal marnych kilku minut na parkiecie...

przez ~brylant,
    2009-05-13 23:17:37

\'Czytacz\' napisał(-a):W NBA liczy sie tylko mistrzostwo, reszta to malo wazne dodatki. A bez Shaqa KB24 nawet sie nie zblizyl do szansy na pierscien A co sadzicie o Marcinie Gortacie? Wedlug mnie zroibl gigantyczne postepy w ciagu 2 lat w NBA. Niech tylko zmieni zespol na taki, w ktorym nie bedzie dostawal marnych kilku minut na parkiecie...no widzisz Czytacz sam sobie przeczysz,Kobe nie jest przereklamowany,bo ma 3 tytuły,shaq bez Kobego wtedy by ich niezdobył!pozatym te dodatki jak wspomniałeś swiadczą ,...więcej

przez ~zbinio18,
    2009-05-14 11:38:59

Boston wygrał dwa ostatnie mecze bo sprzyjało im szczęście. Moim zdaniem powinno być już dawno 4-1 no ale cóż to jest sport. Ja stawiam osobiście na finał LAL - CC i mam nadzieję, że będzie to piękny finał

przez ~czytacz,
    2009-05-14 12:34:00

Szczescie? Oni tych 2 meczy nie powinni wygrac, a zwyciezali, bo pokazali mistrzowska klase - pewnosc siebie, determinacje, spryt, walecznosc... A ze szczescie sprzyja lepszym, to Magic dodatkowo "pomogli" Celtom, grajac totalna zenade.

przez ~24highflyer24,
    2009-05-14 21:18:47

Ostatnio jestem zacofany w NBA, czas mi na to nie pozwala, ale w skrócie ktoś mógłby mi przedstawić co i jak w playoffach i ogólnie w NBA

przez ~brylant,
    2009-05-14 21:24:23

\'Czytacz\' napisał(-a):Szczescie? Oni tych 2 meczy nie powinni wygrac, a zwyciezali, bo pokazali mistrzowska klase - pewnosc siebie, determinacje, spryt, walecznosc... A ze szczescie sprzyja lepszym, to Magic dodatkowo "pomogli" Celtom, grajac totalna zenade.muszą trenera wymienić i będzie lepiejja też chcę finał Kobe-LBJ ,masakra i za cholere nie wiem kto by zwyciężył,ale mam nadzieje ,że dop w 7 starciu

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 57
STRONA 1 z 57
REKLAMA