[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Muzyka: co polecacie?
    przez ~rjin,
    2009-10-23 00:54:58

Hey, chwile sie nie odzywałem na forum, ale to nie znaczy ze nie czytałem natkneło mnie ostatnio ze przydał by sie taki temat.Jaki jego cel? Każdy z nas słucha muzyki, niektorzy wiecej niektorzy mniej, ale slucha kazdy, proponuje zrobić ten temat na zasadzie jesli ktos znajdzie jakie fajne, nowe/nieznane kawalki, by mogł podzielić sie z nimi innymi. Na przyklad istnieje temat o muzyce do cwiczen, stamtad od Jacka G znalazlem zespoł ktory stał sie dla mnie topowym ktorego uwielbiam sluchac.Moj pomysl, zeby to ro...więcej

przez ~czytacz,
    2009-10-23 02:42:03

Muzyka muzyką, obraz obrazem, ale wygodniej jest odpalić plik na forum, niż otwierać kolejną zakładkę w przeglądarce, w której i tak będzie wideoklip...I tytuł tematu jakiś taki niezręczny - nie lepiej "Muzyka: co polecacie?"A konkretnie w temacie: Ktos zna (i lubi) The Hives? Ostatnio w kolko slucham tej kapeli.

przez ~psyho89,
    2009-10-23 10:18:58

To się zareklamuję : www.grubbo.pl - dział muzyka, płyta BPM - moje d'n'b, jesli ktos lubi Ostatnio się zasłuchałem w romantycznej piosence Kasi Wilk - Pierwszy raz. typowy banalny pop, ale bardzo ładnie zaśpiewane. No i polecam soundtrack O.S.T.R do filmu " Galerianki " - bardzo dobra muzyka i przekaz !

przez ~rjin,
    2009-10-24 13:02:53

\'Czytacz\' napisał(-a):Muzyka muzyką, obraz obrazem, ale wygodniej jest odpalić plik na forum, niż otwierać kolejną zakładkę w przeglądarce, w której i tak będzie wideoklip...I tytuł tematu jakiś taki niezręczny - nie lepiej "Muzyka: co polecacie?"A konkretnie w temacie: Ktos zna (i lubi) The Hives? Ostatnio w kolko slucham tej kapeli.Zgadzam sie, twoja nazwa tematu brzmi prosciej i lepiej, ale niestety nie moge już tego zmienic Także zostanie zmieniona jak adminowi sie bedzie chciało.The Hives załac...więcej

przez ~shaman72,
    2009-10-26 00:35:49

Polecam na wieczór.....

przez ~czytacz,
    2009-10-26 20:24:13

A to polecam bez wzgledu na pore dnia i nocy

przez ~shaman72,
    2009-10-26 23:14:29

Czytacz - tą kapelkę, to pamiętam chyba jeszcze tak z 20 lat wstecz ze sceny Punk Rock...he,he....stare dobre czasy i młodość i ten Vocal!!!!!!...miło powspominać....chociaż ja inne klimaty, bardziej metalowe, ale miałem kumpli z pod znaku HC...pozdr.

przez ~shaman72,
    2009-10-26 23:19:01

Skoro takie klimaty, to może....przepraszam, za post pod postem

przez ~szwircu,
    2009-10-27 06:05:11

W sobotę Gdynia gościła KATa (dali czadu!) - polecam serdecznie szczególnie z Romanem Kostrzewskim!!

przez ~dillinger,
    2010-01-30 09:27:12

Wszystkie "stare" rockowe kapele wymiatająAC/DCAcid drinkersScorpionsIron MaidenSex pistols Guns'n RosesRolling stonesA z wykonawców solowych to oczywiście Jimmi Hendrix

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 179
STRONA 1 z 179
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij