REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Muzyka - jej rola w życiu
    przez ~psyho89,
    2009-10-12 15:33:20

Temat założyłem z dwóch powodów :1. Odpowiedź na tezę w temacie ulyszeć bym chciał od was.2. Zapraszam na www.grubbo.pl do działu muzyka do ściągnięcia mojej płyty B P M ( drum and bass, techno, electro ) - coć ciekawego na treningi dla was Muzyka jest integralną częścią mojego życia, tak jak uczenie się czy trening. Jest jak obraz, maluję go, by nadać mu jak najbardziej bliski mojemu postrzeganiu świata kształt. Uwielbiam muzykę elekroniczną, rytmiczną.PS : Co nie znaczy, że nie lubię posłuchać czasem muzyki relaksacyjnej czy " smutów" pokroju " Świat się pomylił "

przez ~padziu,
    2009-10-12 15:57:00

Nie zauważyłem że muzyka to jakaś częśc mojego życia, z drugiej strony nie ma dla mnie dnia bez muzyki, zawsze gdy mam okazję na pc lub radio.CYTATPS : Co nie znaczy, że nie lubię posłuchać czasem muzyki relaksacyjnej czy " smutów" pokroju " Świat się pomylił "Lubię zasypiac po takich "smutkach"

przez ~psyho89,
    2009-10-12 16:02:28

CYTAT(Kondziu @ Oct 12 2009, 15:50 PM) Nie zauważyłem że muzyka to jakaś częśc mojego życia, z drugiej strony nie ma dla mnie dnia bez muzyki, zawsze gdy mam okazję na pc lub radio.Zwróc uwagę, że ja żyję tworząc dźwięki. Ciężko to zrozumieć komuś kto nie siedzi w tej branży

przez ~luki,
    2009-10-12 17:46:06

Nie tworze muzyki i nie posiadam zadnych muzycznych zdolnosci. Natomiast codziennie jej slucham. W samochodzie prawie zawsze slucham radia/CD. W domu slucham radia lub czegos na internecie. Uwielbiam gotowac i jesc przy muzyce. Przy muzyce tez lepiej mi sie trenuje lub chociazby gra w pokera(live). Przy okazji dodam, ze lubie prawie kazdy gatunek muzyczny. Wedlug mnie rola muzyki w zyciu jest rozna. Na jednych dziala uspokajajaco, innych pobudza. Jednych motywuje, drugich pociesza. Kontynuujac, dla 'ludzi z ...więcej

przez ~bijuu,
    2009-10-12 17:55:01

Nie pałam miłością do muzyki umc umc umc , wolę coś ostrego ze smakiem .Fakt, słucham jej kiedy się da ale bez przesady .

przez ~peekaboo,
    2009-10-28 20:31:00

CYTAT(Waldemar @ Oct 12 2009, 15:26 PM) Temat założyłem z dwóch powodów :1. Odpowiedź na tezę w temacie ulyszeć bym chciał od was.2. Zapraszam na www.grubbo.pl do działu muzyka do ściągnięcia mojej płyty B P M ( drum and bass, techno, electro ) - coć ciekawego na treningi dla was Muzyka jest integralną częścią mojego życia, tak jak uczenie się czy trening. Jest jak obraz, maluję go, by nadać mu jak najbardziej bliski mojemu postrzeganiu świata kształt. Uwielbiam muzykę elekroniczną, rytmiczną.PS : Co n...więcej

przez ~maras86pl,
    2009-11-21 20:06:36

osobiście bardzo lubię muzykę klubową jakiś czas temu po uszy zakochany byłem w muzyce trance, niestety teraz to wszystko powoli się komercjalizuje, tzw electro, to sluchać już nie mogę, na jedno kopyto :/ dlatego ostatnio zacząłem w większej mierze słuchać radia, czyli słuchać czego popadnie nie można się ograniczać, zarówno na siłowni jak i muzycznie

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA