[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Macie jakieś ciekawe hobby?
    przez ~mattijas,
    2010-01-27 22:06:58

Domyślam się, że większość napisało by, że siłownia przede wszystkim Tak jest i u mnie ostatnio. Jednak mimo tego, to gra w piłkę nożną(trochę ostatnio mniej) - podeszły wiek i czas na to nie pozwala ha^_^ Natomiast ciekaw jestem jeszcze o hobby nie związanym ze sportem U mnie gra na gitarze oraz gotowanie. Udzielajcie się forumowicze

przez ~psyho89,
    2010-01-27 22:11:24

Produkcja muzyki, rysunek, literatura, Psychologia

przez ~dansemacabre,
    2010-01-27 22:17:25

w sumie lubie w grafice pogrzebać i troche tam szkicuje

przez ~sven,
    2010-01-27 22:18:18

Ja mam same nieciekawe

przez ~magdalena,
    2010-01-27 22:52:07

rysunek i malarstwo od zawsze, ze względu na prace to również grafika i projektowanie, MUZYKA, muzyka, muzyka, sztuka ( w sensie zainteresowania), a z tych hobby dla przyjemności to książki, sport, gotowanie barrrrrdzo lubię (oczywiście nie gotowanie takie codzienne tylko gotowanie przez tworzenie nowych potraw) kiedys taniec, ale niestety już nie mam na to czasu.psychologia i matematyka ... naprawdę

przez ~wykson,
    2010-01-27 22:57:12

kiedys rugby.. teraz snowboard, moge słuchać muzyki godzinami Magdo tez myslałem ze matematyka, jednak przeszło gdy poznałem całki podwójne itd:P

przez ~krzysioo,
    2010-01-27 23:21:17

u mnie grafika komputerowa oraz sztuki walk.

przez ~alek,
    2010-01-27 23:27:09

Gotowanie - Pasja połączona z zawodem Militaria + Asg - Kiedyś marzyłem o szkole podoficerskiej.Survival - Planuje na wiosnę przejść plaża z Helu do Łeby prowiant zdobywam sam.

przez ~agata,
    2010-01-28 00:14:37

Ja kocham słuchać muzyki, różnej muzyki... jak jestem zła uwielbiam słuchać czegoś spokojnego co przenosi mnie do innego świata a do tego dołożę, że ubóstwiam śpiewać karaoke i te sprawy. Nie mogę zapomnieć napisać o filmie, jestem prawie maniakiem

przez ~agata,
    2010-01-28 00:16:38

\'Alek\' napisał(-a):Militaria + Asg - Kiedyś marzyłem o szkole podoficerskiej.Tak troszkę z innej bajki.. jak obronię magistra to wybieram się właśnie do wojska i to nie są żarty.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij