REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Ksywa
    przez ~aras93,
    2011-03-05 14:50:56

Pochwalcie sie swoimi ksywami Dlaczego tak na was mowia i czy je lubicie?? Od ktorego roku zycia je macie?Wybierzemy najciekawsze historie Oraz mam pytanie dlaczego na jakas osobe mozna mowic Niedźwiedź?? Moze ktos z waszych znajomych ma taka ksywe i dlaczego jest mu przypisana Pozdrawiam

przez ~pblo,
    2011-03-06 19:34:45

\'aras93\' napisał(-a):Oraz mam pytanie dlaczego na jakas osobe mozna mowic Niedźwiedź??Bo jest zarośnięty, jak...hmm...niedźwiedź?

przez ~kmuzylowski,
    2011-03-06 20:25:45

Ja mam Ogór Od imienia Kornel , od tego było Korni , pozniej Korniszon , a na koncu Ogór No i koniec ewolucji xD

przez ~waclomiej,
    2011-03-06 21:01:46

Mnie rodzice urządzili, bo nazwali Wacław. Kumple ze 2 lata temu mnie zaczęli Wazi nazywać i tak się trzyma:Dpblo: jak ktoś w moim otoczeniu jest zarośnięty to go zgolwons nazywają

przez ~bernardhopkins,
    2011-03-06 21:48:41

\'aras93\' napisał(-a):Pochwalcie sie swoimi ksywami Dlaczego tak na was mowia i czy je lubicie?? Od ktorego roku zycia je macie?Wybierzemy najciekawsze historie Oraz mam pytanie dlaczego na jakas osobe mozna mowic Niedźwiedź?? Moze ktos z waszych znajomych ma taka ksywe i dlaczego jest mu przypisana Pozdrawiammoj brat ma taka ksywe,a to dlatego ze jest tak wielki jak niedzwiedz.nie chcialbym zeby kiedykolwiek podniosl na mnie reke sam mam ksywe "Cycu" z racji tego ze jestem fanem Realu Madryt.koledz...więcej

przez ~afroman,
    2011-03-06 23:17:19

Afroman -- > Zaskoczę was, od afro

przez ~paullee,
    2011-03-06 23:52:03

u mnie to się przewinęło: Kokot, koko, koko-jambo, koki, koky, Kokus - od nazwiskaPaul, PaulLee - od imieniaa czasem do mnie znajomi z zagranicy mówią - Paulsky

przez ~swiety,
    2011-03-07 07:00:08

Hmmm Święty bo otarłem się kiedyś dawno temu o seminarium... Do tego jestem niewinny jak pierwszy śnieg na wiosnę...... Ale czy każdy z nas ma tylko 1 ksywkę? Wątpię, przecież zmieniamy znajomych pracę więc nasze ksywki też przechodzą mutację.U mnie to jeszcze Wielkanocny bo mam na nazwisko Zając a dla mego wykładowcy(byłego) z UMCS skojarzyło się ze świętami.... Ale to dopiero początek mojej drogi ksywkowej, bo mam jeszcze nadzieje że spotkam na swej drodze wielu ludzi którzy nadadzą mi niejedno przezwisko. A nawiasem mówiąc wśród niektórych znajomych nie reaguję już na własne imię....

przez ~szaman1018,
    2011-03-07 07:05:05

szaman-----> kumple tak wymyślili, do dzisiaj nie wiem co ich tym pokierowało ( oni zresztą też nie wiedzą) A druga ksywa to "koksik"----> kiedy byłem w formie to parę osób stwierdziło, że brałem koksy co oczywiście mija się z prawdą.... No ale przezwisko zostało

przez ~raziuu,
    2011-03-07 07:16:36

Róża--> to od nazwiskaWśród wtajemniczonych znajomych --> Raziuu <-- zdrobnienie od dawnego nicku, który jak dobrze pamiętam sam sobie wymyśliłem.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA