REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    przez ~muvo77,
    2012-06-04 18:29:19

widzę ciekawy temat to też się wypowiem od 1999 roku Bayernowi Monachium i tak mi zostało do dziś, lubię jeszcze popatrzeć na Arsenal, Juve, Porto, co do repry to Polska wiadomo patriotyzm a ogólnie Niemiecka na 1 miejscu Holenderska druga, trzecia Francja i Brazylia

przez ~kurt86,
    2012-06-04 21:49:07

Jakoś tak mam, że zawsze kibicuję nie faworytom, dlatego na Euro za Polską oczywiście będę jak zawsze, a poza tym Hiszpania raczej nie wygra co za dużo to nie zdrowo każdy zespół z czasem się wypala. Drużyny, które mają dużo do udowodnienia to Holandia i Niemcy ostatnie lata przegrywały finały/półfinały. Namieszać dużo może również Rosja mają dobra drużynę, Francja też się dobrze prezentuje, Włochy mają nowy zespół. Ja obstawiam, że mistrzem będzie Holandia albo Niemcy chociaż tego drugiego to bym nie chciał, poza tym zależy czy Niemcy otrząsnęli się po LM.

przez ~Irek34,
    2013-10-10 15:28:48

Cicho tu cicho panowie. Nasze Orły muszą wygrać 2 mecze z Ukrainą i Anglią jeśli chcą lecieć do Brazylii.ps. Moderatorzy jest jakiś temat o sporcie (piłka, kosz itp) w sensie kibicowsko-ultrasowskim

przez ~LilPeneros,
    2013-10-10 19:04:47

Fajnie by było jakby Polacy wygrali :rolleyes: , ale prawdopodobnie przegrają.

przez ~barry,
    2013-10-11 16:39:01

Mam ochotę postawić pieniądze na porażkę Polski. Gdyby wygrali, cieszyłbym się, osłodziłby mi stratę pieniędzy. Będę kibicował na pewno.

przez ~Irek34,
    2013-10-14 15:35:03

Na zwycięstwo raczej bym nie liczył na murawie. Ale na trybunach owszem, naszych ma być 20 tys. głów z sektorówką upamiętniającą Dywizjon 303.

przez ~deras,
    2013-10-14 22:10:22

No cóż, w ostatnim meczu wyszło jak zwykle.. Przestałem oglądać mecze naszych już dość dawno, a teraz czekam na pierwsze występy Justyny. Nawet jak się jej nie powiedzie i tak jest WIELKA

przez ~Irek34,
    2013-11-18 12:50:24

Nie ma co być kibicem sukcesu. Ja tam kibicuje zawsze Polakom w każdej konkurencji.

przez ~Leczop,
    2015-07-28 16:44:17

Denerwujace jest ze nie ma transmisji w otwartej telewizji:( ale na szczescie ostatnio odkryłem http://meczyki.net.pl/:) Całkiem fajnie chodza mecze:) i są darmowe:)))))))) Ja od zawsze kibicuje Barcelonie:) Ogladam ich wszystkie mecze:) niestety nie ma ich w tv wiec zostaje internet... Najczesciej korzystam z http://meczyki.net.pl/:))) dzieki temu moge ogladac moja Barce:))))

przez ~jazzman,
    2015-07-28 18:44:32

a za spam poszło zgłoszenie

• ODPOWIEDZ +
1 ... 51 52 53
STRONA 53 z 53
REKLAMA