REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    przez ~brylant,
    2009-03-22 17:04:43

Ciiiii,bo zaraz derby Krakowa...

przez ~whitechocolatte,
    2009-03-22 22:16:26

\'brylant\' napisał(-a):Ciiiii,bo zaraz derby Krakowa... Tylko Wisełka tylko Krakowska .....bez brozia i 4 gole...kto by pomyslał

przez ~mnichu,
    2009-03-30 23:47:50

Zagłębie Sosnowiec i przyjaciele: (L)egia Warszawa, BKS Bielsko Biała, Olimpia Elbląg.A co do zagranicznej to Man Utd.

przez ~rjin,
    2009-03-31 09:53:52

A z ciekawosci, co myslicie o sytuacji z reprezentacja?Zaczyna mnie to irytowac, ze po kazdym przegranym meczu jest gadka o zmiane trenera, prasa nie daje spokoju.NIe jestem jakims super fanem benhakera, ale no bez przesady, nie mozemy robic kontraktow z trneerami do 1szego przegranego spotkania.Nawet Sir Alex nie zrobil by z kszynówka i bandy piłkarzy pokroju Ronaldo. Przeciez to nie ta liga. Jak na moje w meczu z irlandia to nie mial wiele do powiedzenia.

przez ~angrymob,
    2009-03-31 13:38:52

[color=\"#FF0000\"]Manchester United[/color] - od paru ładnych lat!

przez ~whitechocolatte,
    2009-04-01 18:29:01

\'Maciej\' napisał(-a):A z ciekawosci, co myslicie o sytuacji z reprezentacja?Zaczyna mnie to irytowac, ze po kazdym przegranym meczu jest gadka o zmiane trenera, prasa nie daje spokoju.NIe jestem jakims super fanem benhakera, ale no bez przesady, nie mozemy robic kontraktow z trneerami do 1szego przegranego spotkania.Nawet Sir Alex nie zrobil by z kszynówka i bandy piłkarzy pokroju Ronaldo. Przeciez to nie ta liga. Jak na moje w meczu z irlandia to nie mial wiele do powiedzenia.jest w tym sporo słusznosci bo le...więcej

przez ~rjin,
    2009-04-02 00:47:50

Zgodze sie, popelnil, ale ktory trener ich nie robi? Czy to nie paranoja ze my koniecznie musimy miec nowego trenera co sezon?

przez ~Gość_Arturro_*,
    2009-04-22 13:51:10

Hej, ja kibicuje Legii Warszawa. Choć teraz atmosfera na Łazienkowskiej gorsza niż kiedyś, to przynajmniej może kultura kibiców trochę wzrośnie. Ale i tak na zawszę będę z (L).A co do reprezentacji - czas Leo chyba powoli mija i nawet to 10:0 z San Marino mu nie pomoże na dłuższą metę

przez ~karol90,
    2009-04-23 20:50:03

Komu kibicuje...mhh...co rok komuś innemu - mowa o polskiej lidze. Kibicuje każdemu polskiemu klubowi, który miał nie fart wygrywając tytuł mistrza kraju lub zdobywając czołowe miejsce w polskiej lidze i startując w LM lub pucharze UEFA. A co do klubów europejskich to od dzieciństwa jestem fanem Realu Madryt

przez ~daniox,
    2009-04-23 21:49:23

Ja kibicuje krakowskiej WisełceA z zagranicznych lubię Arsenal i PSG

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 53
STRONA 2 z 53
REKLAMA