REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    przez ~damianao87,
    2009-02-23 17:10:40

A teraz może pytanie jakiej drużynie piłkarskiej kibicujecie? Ja osobiście od małego kibicuje Fc Barcelonie:) i nie jestem jednosezonowym kibicem. W przyszłości mam zamiar wybrać się na Camp Nou. Od zawsze podobał mi się ich styl gry, ciekawa historia, świetni piłkarze, liczne trofea:)Teraz kolej na was. Jaki jest wasz ulubiony zespół? Co sprawiło, że lubicie właśnie ten team? Może macie na youtubie ciekawe akcje, mecze, skróty, gole? Jeśli tak to prosze o zamieszczanie linków:) i prosze o kulturalne odpowiedzi,...więcej

przez ~ziemmowit,
    2009-02-23 17:35:55

E tam, cudze chwalicie a swego nie znacie Jako Poznaniak kibicuje ofc Lechowi, ale ostatnio jego wyczyny na arenie międzynarodowej to naprawdę powód do dumy. Tak wysoko w pucharach UEFA nie zaszła jeszcze żadna polska druzyna. Do tego te mecze, niektóre pieknie pokazują ducha tej drużyny. Mecz z Austrią Wiedeń, a potem z Udinese pokazały, że pyry walczą zawsze do końca Swoja drogą to co zrobili z Udinese to się w głowie nie mieści - szkoda że nie wygrali bo włosi grali wyraźnie słabiej. Fart ma jednak duże znacz...więcej

przez ~MH Admin,
    2009-02-23 17:58:32

Panowie, przypominam, ze filmiki z Youtube mozna wrzucac, korzystajac z buttona powyzej pola edycji wpisu - ulatwia to ich ogladanie. Pozdr!MH Admin

przez ~c00o,
    2009-02-23 18:42:20

Ja od paru lat kibicuje Chelsea A polska liga sie nie interesuje A za Lecha trzymam kciuki aby wkoncu jakies polskiej druzynie sie cos udalo

przez ~lep1,
    2009-02-23 20:47:25

a ja nie mam od tak drużyny której kibicuje zawsze i wszędzie kibicuje wszystkim polskim drużyna , które robią coś w LM czy uefa tak jak teraz Lech i oby przeszli Udinese i jest na prawdę dobrze podoba mi się również jak gra Barca chodź ostatnio słabiej czy Real , MU itd

przez ~whitechocolatte,
    2009-03-01 13:58:24

Ja mam dwa kluby które kocham Całym sercem jest to Wisła Kraków - mieszkam blisko Krakowa więc parokrotnie już byłem na meczach wisły min z Beitarem oraz Fc barcelona ....oba kluby kocham od dzieciństwa [yt]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CdvwUbPgvOg&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess"...więcej

przez ~michal1987,
    2009-03-01 16:39:09

Rodowity Warszawiak, Oczywiscie Legia Warszawa!!!Pozdrawiam kibicow z calej Polski oraz fanow druzyn przeciwnych

przez ~sven,
    2009-03-01 18:40:28

Wisła Kraków od bardzo dawna.No i Juventus Turyn.Ale swego czasu trzymałem też kciuki za PSG.

przez ~tosiek,
    2009-03-14 13:39:24

Lech PoznańArka Gdynia Poza Polską ligą: Juventus Turyn, reprezentacja Włoch, Argentyny no i oczywiście Polski

przez ~dilu,
    2009-03-22 16:53:32

Nie jestem jakims wielkim kibiciem ale moja ulobiona druzyna jest Arsenal, kiedys uwielbialem Juventus i sentyment do tej druzyny pozostal. Ale przede wszystkim stawiam na jakos widowiska a nie wynik (wyjatkiem sa mecze reprezentacji polski:)). Bardzo przyjemnie sie oglada jak jakas teoretycznie slaba druzyna pokonuje wielki klub:)

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 53
STRONA 1 z 53
REKLAMA