[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Kącik feminizmu
    przez ~ne??nerka,
    2013-06-27 23:49:40

przez ~Leif,
    2013-06-28 01:04:50

Kilka feministycznych akcentów z pokrewnego tematu:)           

przez ~ne??nerka,
    2013-06-28 16:21:11

:D

przez ~Borys,
    2013-06-29 23:16:44

Idealna feministka...  

przez ~Leif,
    2013-06-30 18:39:22

Matki-Polki i inne cnotki-niewydymki dorobiły się własnego kanału na YT (http://www.youtube.com/user/Mirabellapl), gdzie można obejrzeć bardzo pouczające filmiki edukacyjne: Jak poznać że on chce tylko seksu cz.1[yt]o7-H9URegyM[/yt] Jak poznać że on chce tylko seksu cz.2[yt]OCMcLcQbldQ[/yt]

przez ~actavis,
    2013-06-30 21:02:14

I one tak na poważnie?  :lol:  :ph34r:A mama mówiła: Chciałaby i boi sie...  :wub:  :rolleyes:  ;)Ta Pani wzmacnia siłę swojego przekazu (grupa docelowa mężczyźni? ) \"bogatym\" dekoltem? Czy mi się wydaje? Zauważyłem dekolt, to oznacza,że chcę tylko seksu...? :D Tak mi rób, tak mi dobrze ;)

przez ~erdi,
    2013-06-30 23:38:08

przez ~detoks,
    2013-07-01 00:11:48

Ech, liczyłem, że więcej dziewczyn się do tego wątku podepnie, bo pare obrazków/memów neonerki mnie ubawiło, a Wy tu , widzę, robicie drugi \"kącik męskiego szowinizmu\"...Jedna z moich eks miała taki T-shirt właśnie...Miłe wspomnienie.Jeśli zaglądają tu jakieś mądre dziewczyny z pazurem... To ja jestem na tak dla \"kącika babskiego feminizmu\".

przez ~ne??nerka,
    2013-07-01 02:15:03

przez ~Leif,
    2013-07-04 01:28:58

Rozmawiają dwie przyjaciółki:- Natalia, znasz jakąś skuteczną wymówkę, gdy nie masz ochoty kochać się z mężem?- Tak. \"Kochany, przepraszam, ale ja już dziś uprawiałam seks.\"  Chłopak poznał się z dziewczyną. Długo spacerowali, zwiedzali różne miejsca. W końcu chłopak mówi:- Może pójdziemy do mnie do domu?- Po co?- Cóż, poczytamy książki, posłuchamy muzyki...- A co, bez tego ci nie stanie?!  Rozmawiają dwie kobiety:- Muszę uważać, żeby nie zajść w ciążę.- Przecież twój Stasiek miał tydzień t...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij