REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Jak spędzacie wolny czas
    przez ~mantik,
    2009-03-02 23:46:57

JAk spędzacie swój czas wolny? Aktywnie na wycieczkach ze znajomymi czy raczej w domu przed telewizorem ?Ja z reguły wole spotkania zee znajomymi, albo jakieś wypady rowerowe. Z racji studiow i pracy i paru innych zajęć nie ma tego wolnego czasu zawiele ale staram sie nie siedzieć w domu bo jakoś taka forma wypoczynku mi nie sluży.

przez ~pafii,
    2009-03-03 11:24:35

Jasne. Całe MH przecież opisuje jak zdrowo się mieć i ulepszać rodzaj męski. Jeśli tu trafiłeś myślę, że niebawem to znajdziesz. Powodzenia w przecieraniu szlaków życzę.

przez ~luki,
    2009-03-03 15:59:17

Sport. Ksiazki, filmy , wypady do znajomych. Poker & snooker. Takie tam. : )Luki

przez ~SoltyS,
    2009-03-03 16:04:04

No u mnie z tym wolnym czasem to różnie bywa,ale moje ogólne zajęcia,które wykonuje gdy mam czas wolny to:siłka, rower, bieganie, wypad na basen ze znajomymi , gry zespołowe z kumplami (kosz,noga,siata), czytanie gazet w tym (MH oczywiscie ) , czasami jakaś dobra książka, wieczorami jakieś filmy, komp , gry komputerowe,ale oczywiście z umiarem,hmm... od czasu do czasu telewizor. spotkania ze znajomymi itp

przez ~whitechocolatte,
    2009-03-04 20:53:50

Bardzo mało mam tego wolnego czasu ale gdy już jest to jakiś film czasami ksiązka czasami imprezka ...:>

przez ~lep1,
    2009-03-04 21:51:00

idę ze znajomymi pogadać w weekend jakaś impreza , film obejrzę wyjdę z psem na spacer różnie

przez ~adey,
    2009-04-05 15:50:31

to jakiś trening, wypady ze znajomym, pogadać, pójść do kina itd, czasami jakaś imprezka

przez ~saber,
    2009-04-07 17:43:58

Chciałem sobie dorzucić do sposobów spędzania wolnego czasu gry komputerowe, ale z obawy, że wciągnę się jak za młodszych lat to chyba sobie odpuszczę. Jak to już kiedyś sobie powiedziałem - gry teraz są jednak zbyt fajne

przez ~romeo18,
    2009-04-07 18:48:51

Gdy mam czas wolny (czasem zapominam co to jest ) to - wychodzę ze znajomymi, - śpię, - nie robię nic, - zwiedzam zakątki Nowgo Jorku (tam gdzie zaciągną mnie znajomii) - chodzę do kina lub teatru

przez ~rjin,
    2009-04-07 22:25:25

CYTAT(saber @ Apr 7 2009, 17:36 PM) Chciałem sobie dorzucić do sposobów spędzania wolnego czasu gry komputerowe, ale z obawy, że wciągnę się jak za młodszych lat to chyba sobie odpuszczę. Jak to już kiedyś sobie powiedziałem - gry teraz są jednak zbyt fajne Potwierdzam, generalnie, gry zmienily troche swoje oblicze, wiekszy nacisk jest juz na rozrywke z innymi graczami niz siedzenie z kompem. Generalnie, czesto spedzam czas grajac, ale 90% w gry multiplayer gdzie wchodze pogadac ze znajomymi etc. Nie uw...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA