[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Jak kupić hantle i nie przepłacić, i nie mieć problemu z
    przez ~jaman,
    2011-12-16 17:33:43

WitamChciałem kupić do domu hantle o wadze 0d 5 do 15 kg tak aby:[list=1][*]Nie przepłacić.[*]Jednocześnie mieć do dyspozycji 4 różne hantle o różnej wadze.[*]Nie poświęcać zbyt wiele czasu na przezbrajanie hantli[*]Hantle miały stopniowaną wagę co 0,5 kg lub 1 kg.[*]Nie zajmowały zbyt wiele miejsca w domu.[/list]Czy możecie polecić markę, model, konstrukcję hantli?

przez ~spaw,
    2011-12-16 17:54:44

Co 0,5 to bedzie ciężko co 1kg raczej tez bo ja sie nie spotkałem z odwaznikami mnijszymi niż 1kg (może są) a zasze zakłada się po jednym na strone co daje już dwa. Hantle raczej nie zajmują dużo miejsca. Co do ceny to jest różnie ja ostanio za gryf i dw tależe 5kg do hantli zaplaciłem około 40pln może gdzes jest taniej to zależy gdzie kupujsz. Nie wiem czy firma jest tak istotna cieżar to ciezar a fizyka jest jedna. Poza tym za firme zazwyczaj sie płaci.

przez ~joeblack,
    2011-12-16 19:04:23

Kupiłem kiedyś komplet(2szt) hantli po 12kg/szt rozkręcane w Auchan za 80pln.Najmniejszy krążek 250g.Można sobie fajnie stopniować.

przez ~Brylant,
    2011-12-16 19:29:08

Sory, że spamuje w tym jakże zayebistym temacieale mam pyatanie- co przedstawia Twój avatar Spaw?\'Spaw\' napisał(-a):Co 0,5 to bedzie ciężko co 1kg raczej tez bo ja sie nie spotkałem z odwaznikami mnijszymi niż 1kg (może są) a zasze zakłada się po jednym na strone co daje już dwa. Hantle raczej nie zajmują dużo miejsca. Co do ceny to jest różnie ja ostanio za gryf i dw tależe 5kg do hantli zaplaciłem około 40pln może gdzes jest taniej to zależy gdzie kupujsz. Nie wiem czy firma jest tak istotna cieżar to ciezar a fizyka jest jedna. Poza tym za firme zazwyczaj sie płaci.

przez ~LilPeneros,
    2011-12-16 19:31:24

Brylant - w avatarze Spawa jest albo pokaleczona ręka, albo parówka pocięta nożem albo czyjść fajfus.

przez ~spaw,
    2011-12-17 07:58:05

No akurat jest to moja noga po rekonstrukcji ACL. Wstawił bym większe zdjęcie ale nie chce zasmiecać tematu bzdurami . A wracając do tematu to faktycznie nerz w marketach sa hantle w dobrych cenach i okazuje się że mało widziałem i są mniejsze "tależyki" niż 1kg

przez ~Brylant,
    2011-12-17 09:36:27

hantle sa do kupienia w każdym sportowym, każdym hipermarkecie, na allegro..Spawjest opcja, że zmienisz avatra? pytam jako forumowicz o sporej wrażliwości wzrokowej

przez ~spaw,
    2011-12-17 10:23:45

\'Brylant\' napisał(-a):Spawjest opcja, że zmienisz avatra? pytam jako forumowicz o sporej wrażliwości wzrokowej Jasne że jest. Nie było moim zamiarem gorszenie forumowiczów.Obecny nie powinien "straszyc"

przez ~Brylant,
    2011-12-17 11:14:09

szkoda, ze nie zmienisz, wiedz-ze brzydzi

przez ~spaw,
    2011-12-17 11:55:04

\'Brylant\' napisał(-a):szkoda, ze nie zmienisz, wiedz-ze brzydzi Nie bardzo rozumiem napisalem ze zminie i tak tez uczynilem. No chyba że obecny taż nie pasuje wiem nie każdemu podobają sie małe fiaty z rowerami na dachu ale żeby zaraz brzydziły

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij