[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Iran robi Zachód w bambuko
    przez ~alek,
    2009-12-16 15:00:29

Witajcie ;] Czytając dzisiaj wiadomości w polskich i zagranicznych portalach natrafiłem na ciekawy artykuł związany z Iranem. Ogólnie chodzi o to że Iran od kilku lat wpajał wszystkim na około że przestał przeprowadzać testy nuklearne a okazało się że robią to pełna parą i testowali dzisiaj rakiety które mają zasięg wystarczający by dolecieć do południowo-wschodnich części Europy. Najlepsze jest to że duchowni muzułmańscy namawiają swoich podopiecznych aby nie godzili się na warunki płynące z zachodu. Jak wszysc...więcej

przez ~czytacz,
    2009-12-16 15:22:52

Tez mam od pewnego czasu niepokojace przeczucie, ze kroi sie cos niefajnego... Nie tylko dla Bliskiego Wschodu, ale generalnie dla swiata.Moze pozniej skrobne cos wiecej, wyjasniajac o co mi chodzi.

przez ~currahee,
    2009-12-16 16:45:30

Już ktoś przed Iranem zaczął zbrojenia,które były oficjalnie dla nich zakazane. Skończyło się to pożogą w postaci II wojny światowej. Prędzej wykończymy się sami niż klimat czy kalendarz Majów. Najgorsze,że nie będzie to wojna na kształ ten którą można obejrzeć lub przeczytać w Kompanii Braci.

przez ~bijuu,
    2009-12-16 16:57:04

Super, fajnie, extra i pochodne . Ludzki gatunek prędzej czy później tak się skończy ma określony czas bytu na ziemi a w jaki sposób to zrobi ? Kogo to obchodzi . Człowiek zabijał dla kobiety , dla idei , dla przyjemności i będzie to robił ..a jak będzie wojna OK . Przynajmniej młode pokolenie będzie miało prace a i pieniądze też się znajdą .

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA