REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Gry
    przez ~saber,
    2009-04-22 01:27:52

To jak na razie najpopularniejszy wśród tych co się wypowiedzieli CS i WoW. Czemu mnie to nie dziwi. Jedna i druga zdobyła szczyty popularności.

przez ~andykor,
    2009-04-22 10:31:18

kiedyś gdy miałem ten komfort bycia singlem, dość dużo grałem w stategie w czasów II wojny światowej (ale nie tylko), Panzer General, Codename Panzers, Close Combat, itd..... i strzelanki - też ten okres (MOHAA, COD) , potem jednak przyszła żona, potem dziecko, wierzcie mi - szybko zostałem z gier "wyleczony" teraz tylko okazyjnie, raz na miesiąc, albo coś koło tego....

przez ~radzyn,
    2009-05-01 17:00:01

Kiedyś grałem dużo. Szczególnie w Wolfenstein:ET, Call of Duty ale dziś mając 23 lata powiedziałem sobie "Szkoda czasu ciągle siedzieć przed kompem bo jest wiele rzeczy ciekawszych" a w dodatku jeszcze studiuje informatykę to i tak starcza. Ale jeśli gram to ostatnio tylko w Fife 09 na PC oraz Football Managera 2009 Może sprawie sobie Empire: Total War bo akurat lubię gry z serii Total War A tak wolę uprawiać sport realnie

przez ~shaman72,
    2009-05-01 20:06:08

\'andy\' napisał(-a):kiedyś gdy miałem ten komfort bycia singlem, dość dużo grałem w stategie w czasów II wojny światowej (ale nie tylko), Panzer General, Codename Panzers, Close Combat, itd..... i strzelanki - też ten okres (MOHAA, COD) , potem jednak przyszła żona, potem dziecko, wierzcie mi - szybko zostałem z gier "wyleczony" teraz tylko okazyjnie, raz na miesiąc, albo coś koło tego....Znam ten ból ale w MOH i Wolfa pykam raz po raz do dziś, klimacik jest niepowtarzalny

przez ~karol90,
    2009-05-01 20:25:43

\'shaman\' napisał(-a):Znam ten ból ale w MOH i Wolfa pykam raz po raz do dziś, klimacik jest niepowtarzalny To mam dla ciebie dobra wiadomość powstaje nowy Wolf Tylko klimat już nie ten

przez ~SoltyS,
    2009-05-01 20:37:37

A graliście w RtCaW: Enemy Territory? Dobra sieciówka,ale nie tak dobra jak CS:D A tak poza tym to fajnie,że wychodzi nowy Wolfenstein.

przez ~shaman72,
    2009-05-01 23:04:29

\'Karol90\' napisał(-a):To mam dla ciebie dobra wiadomość powstaje nowy Wolf Tylko klimat już nie ten Dla mnie Wolfenstein kończy się jak zaczęli kombinować z mumiami itp, no ale czego się nie robi dla gawiedzi i kasy, dzięki za news`a o nowym Wolfiku

przez ~jotbe27,
    2009-05-01 23:12:41

Dla mnie grą nad grami jest Hitman, potem Splinter Cell i Prince of Persia. Polecam bo to piękne tytuły. Teraz nie mam czasu żeby poświęcać go na przechodzenie całej gry dlatego już odpuściłem masywne tytuły ale czasem po pracy gram w Worms Armagedon online- super zabawa zabijać robaki z całego świata

przez ~SoltyS,
    2009-05-02 00:20:22

\'JotBe\' napisał(-a):Dla mnie grą nad grami jest Hitman, potem Splinter Cell i Prince of Persia. Polecam bo to piękne tytuły. Teraz nie mam czasu żeby poświęcać go na przechodzenie całej gry dlatego już odpuściłem masywne tytuły ale czasem po pracy gram w Worms Armagedon online- super zabawa zabijać robaki z całego świata Zgadzam się, dobre tytuły Niestety w najnowszego Hitmana już nie zdołałem pograć bez złości i stresu,bo z deka przy słabego kompa mam jak na wymagania tej gry

przez ~saber,
    2009-06-23 01:58:53

W Hitmana grałem tylko tego 1, gra bardzo fajna, przeszedłem całą. Enemy Territory wspomniane wcześniej, to również fajny tytuł. Lubiłem w tę grę grać ze znajomymi, realistyczna i dawała przede wszystkim kawał dobrej zabawy. Fajna odskocznia od CS.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 3 4 5 ... 10
STRONA 4 z 10
REKLAMA