REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Gry
    przez ~saber,
    2009-02-05 16:23:32

Counter Strike, Ultima Online, World of Warcraft... i pomyśleć ile mogłem pożytecznych rzeczy zrobić w tym czasie Moje zdanie o grach komputerowych dzisiejszych czasów jest niezmienne i następujące. Są po prostu [u]zbyt fajne[/u], za ładne, za bardzo wciągają.. Jak się czyta nad jakimi technologiami pracują aktualnie naukowcy, to Matrix się maluje jak żywy.Ciężko się limitować, traci się często poczucie czasu ślepiąc w monitor, trzeba uważać, żeby swojego e-życia nie postawić ponad to zwykłe.Pokazywałem wam , j...więcej

przez ~whitechocolatte,
    2009-02-05 19:06:11

zdecydowanie Football Manager jestem fanem tej gry ale nie gram dużo

przez ~rogal12321,
    2009-02-05 20:15:15

ja kochalem grac w gry komputerowe MMORPG takie jak MU, cabalonlinea gralem keidys w MOHAA, teraz tez ale w malej iloscitak to niemam czasu, wogole teraz to tylko gram w kurnik.pl ze znajomymi,a tak to nk i gg i mi starczy bo niesiedze w nieskonczonoscno i oczywiscie forum MH :]

przez ~theedge,
    2009-02-06 23:19:48

Turniej w Tekken'a na PS2 z kolegami to jest to.

przez ~czytacz,
    2009-02-07 19:16:36

Genialna reklama gry "Shaun White Snowboarding" - dawno nie widzialem tak dobrego clipu reklamowego dla gry. Tylko przelaczcie sobie na HQ.[yt]H5nUCSYKISM[/yt]Gra tez niezgorsza, tak nawiasem mowiac

przez ~theedge,
    2009-02-09 23:55:13

Przepraszam chcialbym sie poprawic i poklonic. Najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem pod kazdym wzgledem jest WIEDŹMIN. Nie zapomne tej ciekawej grafiki, fantastycznych dialogow, humoru, grywalności, oprawy dziwekowej itd. Cud, miód i orzeszki!. Wedlug mnie Tekken przy WIEDŹMINIE sie kryje! Nie przesadzam. Oto kilka filmow z gry: [yt]xXP6jpr5-Ts&[/yt][yt]2p3bffYxm18[/yt][yt]qw9ZR-mcmE0[/yt][yt]WINZZI6YSAw[/yt][yt]K_2WXqkDUxI[/yt][yt]j-xwg6sgsmE[/yt][yt]wz45bS0IG0w[/yt][yt]-XoXouBu2Cw[/yt][yt]btnA...więcej

przez ~lep1,
    2009-02-10 13:50:50

też grałem w wiedźmina i powiem krótko rewelacja:) może ktoś nie wie ale to Polska gra więc tym bardziej zachęcam tak myślę że na dniach znów powrócę do tej gry

przez ~c00o,
    2009-02-20 13:47:04

ogolnie witam to moj pierwszy post na forum - mam nadzieje ze sie tutaj jakos zadomowie ;p a co do tematu :a ja ostatnio stałem się posiadaczem psp - nie ma to jak popykac w tekkena np. siedzac na poczekalni u dentysty

przez ~saber,
    2009-02-20 17:55:56

\'c0o\' napisał(-a):a ja ostatnio stałem się posiadaczem psp - nie ma to jak popykac w tekkena np. siedzac na poczekalni u dentysty Witaj na forum. Czyżby były już wyniki z konkursu MH?

przez ~c00o,
    2009-02-20 21:52:02

\'saber\' napisał(-a):Witaj na forum. Czyżby były już wyniki z konkursu MH? z tego co wiem to w konkursie bylo ps3 niestety nie wygrałem heheja mam PSP Portable - do kieszonki Ma ktos taka zabaweczke = chetnie sie wymienie doswiadczeniami

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 10
STRONA 2 z 10
REKLAMA