REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Gry
    przez ~lep1,
    2009-02-04 21:45:50

No więc chciałem się dowiedzieć jak jest z wami czy macie czas żeby pograć czasem na konsoli czy piecu ? czy w ogóle nie gracie ? bo nie macie czasu ? Czy nie gracie bo panuje stereotyp że gry pc są dla dzieci i co mnie śmieszy bo jak bym miał nawet 40 lat też zagrałbym czasem w jakiś ciekawy tytuł chociaż to moje pokolenie mogę inaczej myśleć więc jakie jest wasze zdanie ? zapraszam do dyskusji , ogólnie o pojedynczych grach możemy też pogadać np GTA IV które strasznie spartolili na pc pozdro

przez ~luki,
    2009-02-04 21:55:57

Kiedys gralem w gry. Teraz tylko snooker rekreacyjnie na wp.pl. Chcialbym kupic X-Boxa lub Playa 3 i pograc troche, lecz mnie nie stac na takie fantazje. Kiedys napewno...I 60-latek moim zdaniem moze grac i bedzie to normalne. Dopoty, dopoki nie bedzie tego robil czesto i dlugo. Takie moje skromne zdanie. Luki

przez ~lep1,
    2009-02-04 21:58:17

a nie sądzisz że panuje bynajmniej na razie w większości takie podejście że ten 60 latek pójdzie z psp po gierkę i nie zostaję uznany za dziwaka ? bo tak mi się wydaje że jest u nas tak że tylko dla młodych rozrywka a "starzy" to już po Chryzantemy:Pchciałbym spotkać taką osobę dużo starszą i pograć z nią na prawdę byłoby to pozytywne

przez ~czytacz,
    2009-02-04 22:29:09

\'Lep\' napisał(-a):GTA IV które strasznie spartolili na pcTak spartolili, ze swoje zdanie o tej grze wyrazil w ostrych slowach pewien zly czlowiek z wasikiem:[yt]OJ3frqb1Zf8[/yt]

przez ~lep1,
    2009-02-04 22:31:11

czytacz widziałem już to wcześniej hehe to jest genialne:D

przez ~saber,
    2009-02-04 23:08:35

Kiedyś byłem niezłym maniakiem gier, ale już od kilku lat doznałem cudownego ozdrowienia. Teraz gram bardzo sporadycznie, kiedy najdą mnie albo jakiegoś mojego znajomego fazy.

przez ~czytacz,
    2009-02-04 23:17:48

Championship Manager! Ta gra zabrala mi spory kawalek zycia. Ale warto bylo - doskonala gierka Dzisiaj jednak sie juz jej nie tykam (tzn. jej kontynuacji, czyli Football Managera) - boje sie, ze znow znikne z zycia na kilka tygodni

przez ~beloved,
    2009-02-04 23:50:13

Oj spędziło się wiele nocek przy FMie.. przy 20-stym sezonie zaczyna się wykrzaczać . Ale rzuciłem to, chociaż bardzo uzależnia.

przez ~mantik,
    2009-02-05 00:36:00

Ja gram w Plemiona taka gra w przeglądarce internetowej bardzo fajna, polecam www.plemiona.pl

przez ~SoltyS,
    2009-02-05 16:15:28

Ja parę lat temu bylem mocno uzależniony od gier komp. Potrafilem naprawdę dużo h siedzieć i grać,rodzice sie darli a ja i tak swoje Jak poszedlem do LO to sie wziąłęm za sport porządnie i wyszło mi to na zdrowie 2 lata temu gralem w Return to Castle a Wolfenstein: Enemy Territory na sieci. Fajna gra,bylem nawet w klanie,który w tym roku zakwalifikował się do mistrzostw Polski,ale niestety nie wyszli z grupy:/ Potem wciągnął mnie Canter Stike tylko ze non steam i tak gram w niego do dzisiaj. Nie gram dużo,bo ...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA