REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Formuła 1 - Do boju, Kubica!
    przez ~czytacz,
    2009-03-27 11:54:54

Przypuszczam, ze od kiedy F1 jest kolejna nasza dyscyplina narodowa, to i na tym forum znajdzie sie sporo milosnikow tego sportu. I zakladam ten topik z nadzieja, ze sobie troche podyskutujemy o walce Kubicy z rywalami, bolidem, pogoda itd. itp.Dzisiaj odbyly sie treningi przed pierwszym w sezonie GP Australii i musze przyznac, ze potwierdzaja sie najgorsze moje obawy - BMW wcale nie zrobilo wielkiego kroku naprzod i nie wysforowalo sie na czolo stawki, jak sie wszystkim wydawalo jeszcze kilka tygodni temu. Kubi...więcej

przez ~lukasz,
    2009-03-27 12:18:15

Osobiście mam nadzieję, że dzisiejsze treningi to jeszcze zasłona dymna i chowanie asów w rękawach.Chciaż trudno oprzeć się wrażeniu, że dyfuzory Williamsa ,Toyoty i Brawna dają przewagę :/Niespodzianek jest ostatnio sporo - Kubica bez kers a Heidfeld z kersem.Kto jest naprawdę mocny zobaczymy dopiero w kwalifikacjach. wyniki pierwszego treningu:Pos No Driver Team Time/Retired Gap Laps1 16 Nico Rosberg Williams-Toyota 1:26.687 192 17 Kazuki Nakajima Williams-Toyota 1:26.736 0.049 213 4 K...więcej

przez ~wujek dobra rada,
    2009-03-27 12:40:24

Kovalainen dwukrotnie przed Hamiltonem!Trochę dziwne biorąc pod uwagę słabą postawę Heikkiego w zeszłym sezonie.Może Hamiltonowi znowu mylą się guziki na kierownicy?

przez ~keane,
    2009-03-27 14:03:20

Ja jestem albo za Kubicą, albo za Alonso. Jak by oboje mieliby rywalizować to chyba bym wybrał Alonso.Ostatnio bardzo mi się nie podoba postawa Kubicy. Czytałem kilka artykułow i sądzę , że trochę mu woda sodowa odbiła.

przez ~pacman,
    2009-03-27 15:15:19

liczę, że Nelsinho Piquet nas nie zawiedzie i jak zwykle pokaże drifterskie sztuczki ;-)

przez ~jacekg,
    2009-03-27 16:41:34

Niestety ,gdyby był zakład ,czy Kubica zdobędzie w końcu mistrzostwo postawiłbym chyba swój cały dobytek na to ,że nie . Według mnie jest zbyt cienki ,by dorównać Hamiltonowi ,czy teamowi Ferrari ,miejsce 4 to jego maks .

przez ~lukasz,
    2009-03-27 17:01:26

CYTAT(Jacek.G @ Mar 27 2009, 16:34 PM) Niestety ,gdyby był zakład ,czy Kubica zdobędzie w końcu mistrzostwo postawiłbym chyba swój cały dobytek na to ,że nie . Według mnie jest zbyt cienki ,by dorównać Hamiltonowi ,czy teamowi Ferrari ,miejsce 4 to jego maks .No cóż, moim zdaniem to nie Kubica jest cienki.Gdyby nie słabości BMW, miałby ogromne szanse w sezonie 2008

przez ~lep1,
    2009-03-28 09:48:07

Kubica czwarty w kwalifikacjach według mnie dobry rezultat Brown Mercedes na razie są poza zasięgiem Ferrari też na razie słabo jutro wyścig 7 rano na polsat i RTL można oglądać

przez ~saber,
    2009-03-28 17:46:09

Brawn, a nie Brown Chociaż ten polsatowski komentator strasznie upiera się na ten brązowy Oglądałem co prawda pół przytomny ale oglądałem. Bardzo mnie cieszy, że jest taki mix na pierwszych pozycjach, a nie znowu 1-4 Ferrari i McLaren i czasem BMW. Hamiltonowi poszła skrzynia biegów i startuje z ostatniej pozycji. Pamiętajmy, że czasowo Kubica był 5, ale Williams'y zostały zdyskwalifikowane i jest czwarty.Mam nadzieję, że w tym sezonie to kierowcy będą w głównej mierze wpływać na wynik i ich umiejętności +...więcej

przez ~lucas,
    2009-03-28 20:20:17

CYTAT(Jacek.G @ Mar 27 2009, 16:34 PM) Niestety ,gdyby był zakład ,czy Kubica zdobędzie w końcu mistrzostwo postawiłbym chyba swój cały dobytek na to ,że nie . Według mnie jest zbyt cienki ,by dorównać Hamiltonowi ,czy teamowi Ferrari ,miejsce 4 to jego maks .Tylko dlaczego w jego światku wszyscy uważają go za profesjonalistę pełną gębą i zawodnika podobnego do Schumachera? Ale jasne. Słaby jest, bo zdobył tylko raz PP.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA