REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Filmy o Jamesie Bondzie
    przez ~marekmar,
    2012-09-06 14:15:53

Jest ich już sporo. W tym roku jest 50-lecie postaci Bonda bo tyle lat ma pierwsza część przygód o agencie czyli Dr NO. Kto był według was najlepszym Bondem? I czy w ogóle lubicie historie o agencie?

przez ~LilPeneros,
    2012-09-06 21:48:14

Bardzo lubię serię filmów o agencie 007, a najlepszymi Bondami moim skromnym zdaniem byli Sean Connery oraz Roger Moore i Pierce Brosnan.Najlepsze były też filmy, w których oni grali.

przez ~hogg,
    2012-09-06 22:05:19

Mimo sympatii do Connery'ego (tak to się pisze? ) zdecydowanie stawiam na Tolka Banana czyli Craiga.

przez ~marekmar,
    2012-09-07 16:16:48

Też stawiam na Craiga, to pierwszy blond, który się tak poważnie zachowuje. Zwłaszcza jak była scena "wstrząśnięte czy mieszane" - "mam to w d..." Chyba dobrze piszesz "Connery'ego". Mam za to problem z nazwą nowej części Bonda, nie wiem co oznacza słowo Skyfall. Cięzko przetłumaczyć,

przez ~gregory0987654,
    2012-09-07 18:35:39

\'MarekMar\' napisał(-a):Też stawiam na Craiga, to pierwszy blond, który się tak poważnie zachowuje. Zwłaszcza jak była scena "wstrząśnięte czy mieszane" - "mam to w d..." Chyba dobrze piszesz "Connery'ego". Mam za to problem z nazwą nowej części Bonda, nie wiem co oznacza słowo Skyfall. Cięzko przetłumaczyć,Niebo - upadek,

przez ~marcinoski,
    2012-09-13 08:54:08

moim zdaniem najlepszym Bondem był Brosnan, zaraz za nim Moore i Craig. z samych "odcinków", że tak to nazwę, bardzo lubię Licencję na zabijanie, gdzie grał... Timothy Dalton, ale moim zdaniem nawet udało mi się w miarę udźwignąć ciężar gatunkowy, choć do ideału brakowało niestety.

przez ~felicita,
    2012-09-13 13:50:06

Daniel Craig, to zdecydowanie Bond naszych czasów - pasuje do klimatu XXI wieku. Jednakże sentyment do Sean'a Connery zdecydownie pozostanie na zawsze. On jest niezniszczalny

przez ~sw90,
    2012-09-14 00:27:16

ciężko moim zdaniem porównywać tych wszystkich aktorów jak i same filmy, biorąc pod uwagę rozstrzał czasowy, postęp technologiczny jakie się dokonał, inną obecnie mentalność ludzi. Teraz musi być widowiskowo, aktor musi mieć szeroką klatę, jego dziewczyna musi być jak modelka. Nie zawsze tak było - choć pewnie i w tamtych czasach byli tacy, którzy mieli takie preferencje, jak my wszyscy obecnie.Nie widziałem wszystkich filmów o Bondzie, ale najbardziej przekonują mnie dwa ostatnie z Craigiem. Co do starszych - m...więcej

przez ~sonkor,
    2012-09-21 16:28:58

uwielbiam stare wersje. ale w nowych tez niezle sie popisują. nie można chyba nic zarzucić. może już sie troche pretensjonalny ten Bond robi ale no tak już jest

przez ~matee,
    2012-09-21 17:18:13

Według mnie najlepsze są te stare odcinki, szczególnie "Dr. No" "Diamenty są wieczne" "Człowiek ze złotym pistoletem". Oglądałem wszystkie odcinki i nawet mam całą kolekcje kiedyś w jakieś gazecie były, heh aż sobie dzisiaj obejrzę wieczorem.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA