REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Fajny film wczoraj widzialem...
    przez ~saber,
    2009-02-20 17:55:01

\'SoltyS\' napisał(-a):Ściąga ktoś z Was filmy z torentów? Znacie jakąś dobrą stronę? Na www.pro-site.pl można ściągać w partach dobre filmy,ale ja ost. niestety już nie mogę nawet wejść na tę stronę,bo mam liveboxa i coś powoduje,że mi blokuję tę stronę.Polecam . Korzystam w zasadzie tylko i wyłącznie z tego serwisu czy raczej blogu gdzie pojawiają się odnośniki do najnowszych filmów, seriali i różnych innych [email protected]: Obejrzyj, obejrzyj, tylko jak pisałem nie czytaj nic o tym filmie póki go nie obejrzysz.

przez ~SoltyS,
    2009-02-21 00:11:13

Jakaś taka dziwna ta stronka jest na pierwszy rzut oka. Muszę na niej więcej posiedzieć to pewnie nabiorę do niej przekonania

przez ~whitechocolatte,
    2009-02-21 12:11:27

Niedawno byłem w kinie na Body of Lies z DiCaprio i musze poowiedzieć ,że film bardzo dobry

przez ~pafii,
    2009-02-21 13:50:05

\'whitechocolatte\' napisał(-a):Niedawno byłem w kinie na Body of Lies z DiCaprio i musze poowiedzieć ,że film bardzo dobryNie jest ostatni, ale ja sobie myślę, że oczekiwania co do tak utytułowanego reżysera i tematu, który podjął były znacznie większe. Troszeczkę zbyt płasko, przesłanie?

przez ~saber,
    2009-02-21 15:57:57

Z takich letkich i przyjemnych filmów to widziałem wczoraj Madagascar 2, no i może was zdziwię ale mi się podobał ;] Dzisiaj nadrobię zaległości z pierwszą częścią bo jej nie widziałem. Jakie jest wasze zdanie jeżeli chodzi o dubbing w takich animowanych filmach? Ja osobiście chyba jednak wolę oglądać w oryginale, choć nie powiem w Epoce Lodowcowej zdarzały im się dobre teksty nawiązujące już czysto do naszej polskiej rzeczywistości.

przez ~Jaho,
    2009-02-22 06:20:43

Z ostatnich "Ciekawy przypadek... Battona" - film co najwyzej - średni, tradycyjnie przereklamowany. "Droga do Szcześcia" - zagrany świetnie i przez Winslet i DiCaprio, ale sam film nie powala, "Slumgdog Milioner z ulicy" - świetny film, pod każdym względem, "Siedem Dusz" - film ciężki ale naprawde wartościowy, jako jeden na milion "bardziej dla mężczyzn" choć oczywiście bez regól. Dla fanów horroru "One Missed Call" - nienajgorszy.Jesli chodzi o teatr ...więcej

przez ~lep1,
    2009-02-24 19:38:38

symetrie oglądałem wczoraj po raz 1 a dziś chce obejrzeć psy a kolejnego psy II na polskie filmy mnie wzięło co myślicie o Kilerach , poranek kojota , chlopaki nie placza do teraz które wyszły stosunkowo niedawno Job , testosteron ,francuski numer :> takich "gangsterskich" to już nie ma ale lejdis czy to nie tak jak myslisz kotku tez sa fajne

przez ~saber,
    2009-02-24 21:59:46

Symetria to moim zdaniem świetny film. Ogólnie nie przepadam za polską kinematografią ale ten film jest na prawdę dobry i godny polecenia. To ciach bajera!

przez ~jaras,
    2009-02-24 22:38:33

Coś dla zagubionych ojców - Chyba Kocham Swoją Żonę. Chris Rock w roli głównej. Pouczające kino

przez ~Jaho,
    2009-02-26 09:36:20

"Before The Fall" (polski tyt. "3 dni" ?) Hiszpański, katastroficzno-psychologiczny, ciekawy. Inna wizja exodusu to "Zdarzenie" ("The Happening"), też "można obejrzeć". Również film "The Objective" (bardzo współczesny, działania w Afganistanie, troche SF, troszke Horror). Wszystkie 3 filmy to nie hiciory, ale...

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 151
STRONA 3 z 151
REKLAMA