[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Fajny film wczoraj widzialem...
    przez ~czytacz,
    2009-02-16 21:26:02

Jak w temacie. Mam nadzieje, ze bedziemy tutaj dzielili sie opiniami na temat niedawno (i dawno tez) obejrzanych filmow - tyle jest teraz premier, ze ciezko wszystko albo chocby wiekszosc zobaczyc, aby samemu sobie wyrobic zdanie. Zreszta, jak wiadomo, nie wszystko jest warte obejrzenia No to co tam fajnego ostatnio ogladaliscie?

przez ~SoltyS,
    2009-02-16 21:36:27

Niedawno miałem okazję być ze znajomymi na Madagaskar 2. Nieźle się na nim uśmiałem i w ogóle mi się podobał,ale był za krótki:/Takie mocne komedie powinny trwać dłużej no Ogólnie sala na której byłem była praktycznie zapełniona i ten ciągły śmiech ludzi powodował,że film mi się jeszcze bardziej podobał. Teksty Króla Juliana przebijają wszystko.Pozwolę sobie dodać tutaj kawałek jego mądrości,dialogu z Melmanem,która mi się chyba najbardziej podoba;)-gdybym to ja król Julian, bo tak się zwę, miałbym odwinąć kitę...więcej

przez ~prochos,
    2009-02-16 22:49:45

Jak ktoś lubi coś w stylu American Pie..to polecam:" facet pełen uroku "

przez ~whitechocolatte,
    2009-02-16 23:24:36

Ostatnio oglądałem Seven Pounds z Willem Smithem dobry film ale smutny....dramat

przez ~luki,
    2009-02-17 09:30:11

Jagodowa milosc - sredni dramatCiekawy przypadek Benjamina Buttona - kozak film, polecam ;]Luki

przez ~pafii,
    2009-02-17 11:21:13

I fajno, myślę, że to "stały temat będzie". Film, a może i teatr? Warto o tym pogadać i podzielić się własnymi wnioskami. Puki co nic mnie nie olśniło z nowości kinowych i tych nominowanych pewniaków. Adaptacja Fitzgeralda zrobiona z rozmachem, świetne zdjęcia i montaż, naturalnie aktorsko jak zwykle zmysłowo i naturalnie. I znowu w tym roku temat gejowski, na tapecie filmowej. Sean Penn i rola w "Obywatelu Milku", bez wątpienia mistrzostwo aktorskie i oskarowy pewniak. Chętnie poczytam wasze typy.

przez ~beloved,
    2009-02-17 13:10:19

O tak, nie wyobrażam sobie Sean'a Penn'a opuszczającego galę bez statuetki. Co sądzicie o nominacjach aktorów drugoplanowych? To, że Heath Ledger był najlepszym ogniwem nowego Batmana nie podlega dla mnie wątpliwości, jednak zastanawiam się czy aktorstwo to byłoby tak docenione gdyby nie okoliczności jakie zaistniały, o których pewnie słyszeliście. Kreacja genialna, jednak nie wiem czy nie przewartościowana i czy śmierć nie stała się produktem marketingowym. Philip Seymour Hoffman również zagrał bardzo d...więcej

przez ~marcinek,
    2009-02-17 15:25:12

Sean Penn jest bezbłedny, a jako Paul Rivers w 21 garmach przeszedł samego siebie. Co do mioch ulubionych filmów to polecam "American Beauty" który w 2000 roku dostał 5 oskarów, a w trzech innych kategoriach był nominowany.

przez ~SoltyS,
    2009-02-17 15:46:56

Oglądał ktoś już może Walkirie?

przez ~wykson,
    2009-02-17 18:54:28

Polecam Never Back Down, niby prosta fabula ale mnie mocno zmotywował

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 151
STRONA 1 z 151
REKLAMA