REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Czas wolny

Czy Wasza kobieta już wymyśliła sylwestra?
    przez ~jazzman,
    2012-11-06 10:45:41

\'Drapieżca\' napisał(-a):Można by odpowiedzieć, że nie tylko sylwestra, ale i ślub...nie ma to jak kumulacja wydatków prezentowych na przyszłość gratulacje

przez ~detoks,
    2012-11-06 11:46:25

\'Barry\' napisał(-a):To 2w1 rozumiem, gratulacje.\'Mauaku\' napisał(-a):nie ma to jak kumulacja wydatków prezentowych na przyszłość gratulacjeAleż, Panowie, nie pora na gratulacje, źle mnie zrozumieliście... To, że ślub wymarzyła sobie i zaplanował w najmniejszych detalach, nie znaczy wcale, że mi spieszno do ślubu czy choćby zaręczyn. Zamierzam żyć i być młodym dłuuuuugo, więc może po 40-stce przyjdzie czas na zwieńczenie związku.

przez ~barry,
    2012-11-06 22:48:38

Po 40 to nie będzie ci sie chciało zmieniac życia a sylwestra będziesz spędzał co roku z inną.

przez ~longmen,
    2012-12-04 17:16:16

na szczęście nie, mam nadzieję zostać na białej sali, nie uśmiecha się mi wywalać kilku stów na jedną imprezę!

przez ~barry,
    2012-12-18 10:33:51

Tez tak myślałem do pewnego czasu, ale wszędzie jednak ludzie się bawią, trudno trzeba stracić parę groszy. Jest przynajmniej co wspominać.

przez ~Tonic,
    2012-12-20 13:35:36

A dlaczego to kobieta ma "wymyślać sylwestra" (nie wiem, kto wymyślił witanie Nowego Roku, ale czemu zaraz wszystko na nas zrzucać? ) ? A tak poważniej: dlaczego tak wielu mężczyzn czeka, aż to kobitka weźmie sprawy w swoje ręce? Naprawdę wolelibyście, aby nikt się tym Sylwestrem nie zainteresował? I co, siedzielibyście sobie na kanapie z piwkiem i tyle? Czy na ostatnią chwilę próbowalibyście na szybko coś zorganizować (gdyby okazało się, że kobieta w tym roku nic za Was nie zaplanowała...), żeby tylko...więcej

przez ~detoks,
    2012-12-20 18:16:55

Ależ z tym, że będąc w podstawówce zdążyła zaplanować sobie wymarzony ślub (nie padło tam słowo "wymyśleć"), to był sarkazm. Młodość natomiast nie ma nic do tego. O niezależności nie pisałem - dopowiedziałaś to sobie.Ach, te baby...

przez ~Bartolo,
    2012-12-26 21:51:15

Moja kobieta wymyśliła, że w Sylwestra zaprosimy znajomych i teściów. Ja tylko miałem swój głos w kwestii fajerwerków, bo już myślałem że sama pobiegnie 28 grudnia do Polo Marketu, żeby je kupić. Na szczęście będę mógł sam wybrać.W tym roku będzie wystrzałowy Sylwester. Też planujecie kupić fajerwerki? Bo ja zamierzam na nie wydać z dwie stówy.

przez ~elioshelios,
    2013-10-18 12:47:54

Moja tak )) i tym razem to dobry pomysł sylwester w termach na Podhalu )) są dwie opcje: na basenach (woda do 36 ) w strojach i slipach lub...w saunarium nago lub w ręczniku :DDDDto sie nazywa \"sylwester gaciach lub bez gaci\"ja bym wolał w saunie - jest alko, jest jedzenie, fajerwerki itd. Moja kobieta stanęł ana wysokosci Aż sie zasmialem jak zobaczylem ten post bo moja pani wpadla na ten sam geniusz:D:D na poczatku mi sie wyrwalo - chyba sobie jaja robisz:D ale pogadalismy i w sumie fajne to. Wszyscy domowki...więcej

przez ~kamil42,
    2013-12-17 11:11:31

My na szczęście mamy tradycyjnego sylwestra, czyli u dobrych znajomych. Pośmiejemy się, posłuchamy muzyki i pewnie wypijemy sporo goryczkowatego zwierzyńca pils.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA