[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Waszym zdaniem: Administracja forum

Co jest k***a grane?
    przez ~sven,
    2012-10-23 17:25:13

Czy moze mi ktoś wyjasnić co jest grane, dlaczego Admin nie pełni swoich funkcji a moderatorzy sa zostawieni sami sobie?Forum zawalone spamem i spamerami, którego nie mozemy usunąć.

przez ~MH Admin,
    2012-10-25 15:59:33

Skomplikowana sprawa, ale na początku przyszłego tygodnia zostanie, że tak powiem, wyprostowana, forum oczyszczone, wszystkie wnioski rozpatrzone, a moderatorzy poinformowani, co się działo i dzieje. Proszę o cierpliwość.MH Admin

przez ~Borys,
    2012-10-25 17:15:57

Ufff.. dobrze to słyszeć. Mam nadzieję, że i forum "przyspieszy", bo czasami przy edytowaniu postów trzeba długo czekać.

przez ~romeo18,
    2012-10-25 18:15:28

\'Borys\' napisał(-a):Ufff.. dobrze to słyszeć. Mam nadzieję, że i forum "przyspieszy", bo czasami przy edytowaniu postów trzeba długo czekać.A ja myślałem że mi internet zwolnił :/

przez ~sven,
    2012-10-25 18:49:55

Najgorsze jest to, że przez takie opóźnienia - które (przepraszam ale powiem to) zawsze mają trwać kilka dni, a ciągną się tygodniami i miesiącami - wiele traci forum.Brak Admina i jego bata sprawił że użytkownicy się rozpuścili, widząc że my niewiele mozemy zrobić - o zalewie spamerów nie będę mówił, bo widac co jest grane. My tu tylko sprzatamy, ale to Admin banuje, wywala i karci.Czekam na nowinki. Pozdrawiam

przez ~Brylant,
    2012-10-26 23:05:09

coś grubszego się szykuje ...

przez ~sven,
    2012-10-30 19:38:47

Na poczatku którego tygodnia?

przez ~sven,
    2012-11-01 13:18:03

Prosze o pobanowanie całego towarzystwa bioracego udział w temacie: Jednocześnie dodam, że dopóki codziennie przybywa 80 tematów spambotów funkcja moda nie ma tu żadnego sensu podobnie jak "ostrzezenia" jakie dajemy.Bez sensu, ktoś powinien solidnie beknąć za to, że pozwolono temu forum zarosnąć syfem.

przez ~romeo18,
    2012-11-01 20:29:01

Ja się gubię w tym syfie !

przez ~sven,
    2012-11-01 20:33:29

Spójrz kto jest dziś najaktywniejszym użytkownikiem i ile postów stworzył. 68 postów niezarejestrowanych - cały dzień dziś zasypywali forum spamem.Do tego dzieci wymyśliły sobie hejtkonta i zawalają ważne merytorycznie tematy spamem, bluzgami i obelgami.Masz prawo nie łapać się w tym syfie.Mam nadzieję że jak wreszcie dowiemy się co jest grane, to będą to takie fajerwerki że nam dupy pourywa.Chciałem poblogowac jeszcze, ale widze że bez sensu. O merytorycznej dyskusji można zapomnieć, bo powoli nie ma z kim, cor...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij