[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening siłowy

Dyskusja do tematu: Przez 14 dni wiosłowałem codziennie po 5 km. I co z tego? [testujemy na sobie]

Dodam od razu, że robiłem to chwilę po przebudzeniu i szybkiej szklance wody. W czasie treningów pokonałem dystans 70 kilometrów i spaliłem łącznie 5115 kcal. Końcowe efekty bardzo mnie zaskoczyły. Dlaczego? Sprawdź.

Przejdź do artykułu
    przez ~Marcin,
    2017-10-27 22:18:03

Zdziwily mnie na poczatku Twoje rezultaty nad wyraz dobre :p na concepcie 2, 5km ponizej 20 minut to wynik wrecz wybitny :p a 21 dobry :p

przez ~Elistar,
    2019-06-23 14:07:16

Ale ściema mój najlepszy wynik to 4 min 8 sek na km przez 2 godziny czyli ponad 29 km i 1640 kcal co w przeliczeniu daje ok. 56,5 kcal/ km oczywiście nie przelicZyłem tego wyniki na prawdziwą swoją wagę bo było by dużo więcej a ty wyjeżdzasz z 75 kcal/ km no mistrz. Ćwiczę na Concepcie 2 i pokonałem w około 5 lat 24 tys km. Przestałem udzielać się na forum Concepta bo pojawili się tam oszuści z Polski, którzy wiosłują w spółdzielniach a wyniki przypisują indywidualnie. Wiosłuję są i na swoje konto . Moje miejs...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij