[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening siłowy

Dyskusja do tematu: Elektrostymulacja mięśniowa - sprawdziliśmy trening EMS

Elektrostymulacja mięśni niesłusznie wciąż kojarzy Ci się z telezakupami. To trening, z którego korzystają również najlepsi sportowcy. Sprawdzam na sobie, czy i jak to działa.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kamil,
    2018-01-11 15:15:49

Tribulus działa w tak malym stopniu, że nie warto używać, tylko tak jest rozpropagowany, jak wszystkie suple z których wiele nie daje efektów. L-karnityna tylko u osób z jej niedoborem, a jak nie jesteś otyły to niedoboru nie masz. Arginina jak najbardziej ale najlepiej z reszta aminokwasów egzo lub względnie egzo a nie sama bo jak masz niedobór innych to nic nie zdziała. Pozdrawiam

przez ~Kamil,
    2018-01-11 15:17:08

Tribulus działa w tak malym stopniu, że nie warto używać, tylko tak jest rozpropagowany, jak wszystkie suple z których wiele nie daje efektów. L-karnityna tylko u osób z jej niedoborem, a jak nie jesteś otyły to niedoboru nie masz. Arginina jak najbardziej ale najlepiej z reszta aminokwasów egzo lub względnie egzo a nie sama bo jak masz niedobór innych to nic nie zdziała. Pozdrawiam

przez ~b,
    2018-10-22 14:34:43

+ Według badań trening EMS zwiększa siłę o 30% i wytrzymałość aż o 108% w 6 tygodni. Jakich badań? Przeprowadzonych przez kogo i na kim? Cytując klasyka: źródełko jest?

przez ~Tomek,
    2018-10-24 17:58:08

Jak trening ems w Warszawie to ja polecam ProTrener Studio EMS, chlopki wymiataja w treningu personalnym i super łączą go z EMS. Kto jeszcze nie próbował musi koniecznie to poczuć :)

przez ~Madzia,
    2018-10-25 17:05:19

Trening EMS jest super! Chodzę już 4 miesiąc i nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego funkcjonować!

przez ~Bla,
    2018-11-18 11:21:03

Matko same reklamy .... inTime ostatnia silownia ktora odwiedze przez te naciagane wpisy .... nikt nie wypowiada sie o realnych efektach, moderator powinien usunac te pseudo pomocne wpisy!!

przez ~robi,
    2018-11-19 11:45:42

Dokładnie! taki chłam reklamowy, że aż ciarki przechodzą kiedy się to czyta... Ten fitness InTime sieje spam na wszystkich możliwych forach i to w taki prymitywny sposób, że aż na śmiech się zbiera... na pewno wybiorę w Krakowie inną siłkę do tego emsu

przez ~Stefan (nie w),
    2019-01-23 13:24:07

A ja sobie kupiłem urządzonko ems za 200zeta. Działać działa. Sześciopak robi, aczkolwiek, gdybym tyle czasu poświęcił na ćwiczenia też by się zrobił. Ale jakoś dziwi mnie jak można tym budować inne mięśnie i to wszystkie na raz. Cała ciało prądem traktować na raz?

przez ~Przemysł,
    2019-02-26 19:36:13

Od siebie moge dodac że juz 3 miesiąc za mną w Exshape Białystok I jestem mega zadowolony jakiś czas temu chodziłem na siłownie ale efekty zajmują dużo czasu za to tutaj to tylko 30min i nie trzeba nosić tabołów ze sobą wystarczą buty na zmiane :D. Jest trening siłowy i przyznaje ze zaskoczył mnie bo myslałem że "jak bez cięzaru!" a jednak odpowiedni impuls potrafił imiotowac ciężar i czasmi czułem jakbym na biceps brał 40kg :D a to tylko "kijek od szczotki". Każdy powinien spróbowac nie każdemu sie spodoba tak to jest ale zawsze warto doświadczać czegoś nowego.

przez ~wujek wie,
    2019-05-15 23:14:37

Uwaga na EMS to ściema. Na Discovery był tydzień temu program gdzie opisywali negatywne skutki tego treningu. W USA takie studia EMS już nie istnieją, kilka z nich musiało zapłacić olbrzymie odszkodowania klientom za uszczerbek na zdrowiu. Dlatego producenci wpychają na siłę produkt na inne rynki reklamując jako cudowny na wszystko. Jedyną podaną zaletą i wskazaniem było wykorzystanie elektro stymulacji dla osób niepełnosprawnych, po wypadkach czy poważnych kontuzjach. Elektrostymulacja zresztą wywodzi się z r...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij