[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening siłowy

Dyskusja do tematu: Elektrostymulacja mięśniowa - sprawdziliśmy trening EMS

Elektrostymulacja mięśni niesłusznie wciąż kojarzy Ci się z telezakupami. To trening, z którego korzystają również najlepsi sportowcy. Sprawdzam na sobie, czy i jak to działa.

Przejdź do artykułu
    przez ~Przemek,
    2017-11-08 21:34:05

We Wrocławiu polecam BODY IMPULSE ! trenowałem tam i z czystym sumieniem mogę polecic! Pozdro

przez ~lubimyseks.pl,
    2017-12-09 16:30:49

Portal randkowy dla lubiących uprawiać seks -> www.lubimyseks.pl

przez ~lubimyseks,
    2017-12-09 16:31:48

Portal randkowy dla lubiących uprawiać seks -> www.lubimyseks.pl

przez ~Kamil,
    2018-01-11 15:15:49

Tribulus działa w tak malym stopniu, że nie warto używać, tylko tak jest rozpropagowany, jak wszystkie suple z których wiele nie daje efektów. L-karnityna tylko u osób z jej niedoborem, a jak nie jesteś otyły to niedoboru nie masz. Arginina jak najbardziej ale najlepiej z reszta aminokwasów egzo lub względnie egzo a nie sama bo jak masz niedobór innych to nic nie zdziała. Pozdrawiam

przez ~Kamil,
    2018-01-11 15:17:08

Tribulus działa w tak malym stopniu, że nie warto używać, tylko tak jest rozpropagowany, jak wszystkie suple z których wiele nie daje efektów. L-karnityna tylko u osób z jej niedoborem, a jak nie jesteś otyły to niedoboru nie masz. Arginina jak najbardziej ale najlepiej z reszta aminokwasów egzo lub względnie egzo a nie sama bo jak masz niedobór innych to nic nie zdziała. Pozdrawiam

przez ~Kamisia,
    2018-01-23 14:28:20

Taki trening to najlepiej z pomocą trenera. W Warszawie polecam zacząć współpracę z Panem Dimą. Zapewnia indywidualną opiekę i pełen komfort ćwiczeń. Tutaj można zobaczyć więcej na jego temat https://lepszytrener.pl/dmytro-metelski/fitness/warszawa/trener

przez ~Paweł,
    2018-04-08 12:23:57

Choć na początku wydawało mi się to po prostu dziwne to dałem się znajomemu namówić. Kilka treningów i naprawdę dużo lepiej się czułem (i pozytywnie „czułem” ten trening). Teraz chodzę regularnie i jestem zadowolony z tego jak się czuje i jak wyglądam. Z doświadczenia dodam, że bardzo ważny jest tu trener, który wszystko dopasuje oraz dieta. Jak ktoś jest z Warszawy, polecam VictoryBody, specjalizują się w treningu EMS

przez ~WojtekG,
    2018-07-24 13:12:15

Dla mnie EMS był świetnym wyjściem, żeby bezinwazyjnie utrzymać sportową sylwetkę. Ćwiczenia zawsze obfitowały u mnie w kontuzje, nie wiem czy to taka natura pechowca, ale zawsze mi się coś przytrafiało kiedy ćwiczyłem. Na szczęście kumpel korzystał chodził do InTime w Krakowie i polecił mi spróbować. Byłem sceptyczny, ale zadziałało. :D

przez ~Marek,
    2018-08-29 14:20:32

Ja chodzę do InTime w Krakowie i bardzo sobie chwalę. Chłopaki znają się na rzeczy- wiedzą jak dostosować trening ;)

przez ~Monika,
    2018-09-10 14:40:19

W Krakowie najlepiej do InTime! Profesjonalni i doświadczeni trenerzy :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij