[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening siłowy

Dyskusja do tematu: Czy CrossFit jest dla Ciebie?

Trenują go modni ludzie w jeszcze bardziej modnych łaszkach, ale to nie znaczy, że CrossFit to marketingowa ściema. Przeczytaj, czym tak naprawdę jest i przekonaj się, czy nie powinieneś pojawić się na następnym WOD.

Przejdź do artykułu
    przez ~Szymon,
    2018-02-22 22:18:52

Trochę mało wyczerpujący artykuł. Od grudnia wziąłem się za siebie - stopniowe zmiany w diecie i ćwiczenia 3x w tygodniu. Podobnie jak wielu nakręcam się strasznie Cross Fitem. Widzę ludzi (zawodników), których porównuję czy też nazywam "współczesnymi gladiatorami". Chciałbym i prawdopodobnie w najbliższych tygodniach spróbuję takiego treningu w jednej z miejscówek w Katowicach. Ale czy jest to dla mnie - liczyłem, że coś więcej napiszecie ;) A odpowiadając sobie samemu na to pytanie? zobaczymy! ;) Puki co ...więcej

przez ~NIE,
    2018-12-11 11:43:39

Absolutnie nie polecam treningu Crossfit. Trening siłowy powinien być przede wszystkim bezpieczny i funkcjonalny, wykonywany, dokładnie i nigdy na czas, a niestety przy dopingu innych typowym w crosshitcie ilość jest ponad jakością. Trzeba również znać swoje ciało i umiar w treningu, aby nie zrobić sobie krzywdy. Crossfit lubią za to fizjoterapeuci ze względu n napływ nowych klientów.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA