REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Wyglądać jak Beckham

David Beckham jest członkiem drużyny. Ale kiedy zdejmuje koszulkę reprezentacji Anglii (albo LA Galaxy), zaczyna grać solo. Najbardziej stylowy towar eksportowy Wielkiej Brytanii pokazuje, jak stworzyć własny styl.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2008-12-21 21:23:54

David Beckham jest członkiem drużyny. Ale kiedy zdejmuje koszulkę reprezentacji Anglii (albo LA Galaxy), zaczyna grać solo. Najbardziej stylowy towar eksportowy Wielkiej Brytanii pokazuje, jak stworzyć własny styl.

przez ~shaq44,
    2008-12-26 19:45:34

\'Mens napisał(-a):David Beckham jest członkiem drużyny. Ale kiedy zdejmuje koszulkę reprezentacji Anglii (albo LA Galaxy), zaczyna grać solo. Najbardziej stylowy towar eksportowy Wielkiej Brytanii pokazuje, jak stworzyć własny styl.Historia tego faceta jest bardzo inspirująca. Ale wygląd już nie za bardzo... Owszem jego fryzury kreują trendy, ale ubiór już niekoniecznie...

przez ~saber,
    2008-12-26 23:02:50

Ale kasę na reklamach to zrobił całkiem sympatyczną, co by nie gadać. Coraz więcej "ogarniętych" sportowców, którzy poza sportowymi sukcesami osiągają również finansowe sukcesy. Zresztą nie trzeba szukać daleko - patrz Mariusz Czerkawski i sieć Gymnasion.

przez ~esper,
    2008-12-27 08:55:55

jego wygląd to kwestia gustu. Ja tam nie mam zastrzeżeń. Co kto lubi:)a za to że się dorobił na reklamach - szacunek. Tylko ta jego żona... takie najsłabsze ogniwo całości...

przez ~shaq44,
    2008-12-28 05:00:48

\'Esper\' napisał(-a):jego wygląd to kwestia gustu. Ja tam nie mam zastrzeżeń. Co kto lubi:)a za to że się dorobił na reklamach - szacunek. Tylko ta jego żona... takie najsłabsze ogniwo całości...Miłość nie wybiera :]

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA