REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Reguły noszenia garnituru
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2008-12-21 21:23:52

Garnitur może zapewnić Ci awans w pracy, poprawić Twoją pozycję w towarzystwie i zwiększyć atrakcyjność w oczach kobiet. Trzeba tylko wiedzieć, jak go nosić. MH daje Ci zbiór powszechnie uznanych zasad, które otworzą Ci drogę do sukcesu.

przez ~donv,
    2008-12-28 14:15:25

\'Mens napisał(-a):Garnitur może zapewnić Ci awans w pracy, poprawić Twoją pozycję w towarzystwie i zwiększyć atrakcyjność w oczach kobiet. Trzeba tylko wiedzieć, jak go nosić. MH daje Ci zbiór powszechnie uznanych zasad, które otworzą Ci drogę do sukcesu.Ja wychodziłem sie w garniturze parę lat gdy pracowałem w pewnej fabryce - potocznie zwanej też korporacją ... Teraz gdy mam swój small biznesik (branża Public Relations / Reklama) w gajerek wskakuje tylko na spotkania z ważniejszymi klinetami.Generalnie preferuje ciemne (czarne) garnitrury - dopasowane a nie "worki"

przez ~adin1981,
    2009-01-01 14:17:55

Pracuje na codzien w "gangu" i uwielbiam dobrze skrojone, wciete w talii, z dwoma rozcieciami z tylu (jedno jest ok jesli marynarka jest dobrze wytaliowana). Spodnie zwezane, w miare dopasowane w okolicy kieszeni i waskie nogawki. Oczywiscie dwa guziki (nie wiecej). Gorny zapiety. Klapyna zewnatrz. Koszula odpowiednio dopasowana do koloru, no i oczywiscie wytaliowana. Wydaje sie,ze jest to styl meteroseksualisty ale wyglada b. elegancko i schludnie. Jesli moge polecic firmy, ktre takie maja w swojej of...więcej

przez ~shaq44,
    2009-01-03 13:41:13

Ja na szczęście do pracy nie chodzę w garniturze, ale od czasu do czasu muszę się w niego ubrać. Specjalnie na ważne okazje uszyłem u krawca garnitur na miarę. Powiem, że choćby najlepsza firma nic nie zastąpi czegoś specjalnie na nasze wymiary i to w każdych obwodach. Do tego samemu wybierasz idealnie pasujący materiał, krój, wykończenia... Polecam. Mam oczywiście też sklepowy garnitur - polecam z tych Wólczankę - prostota i nie zabijająca cena.

przez ~mystery,
    2009-01-03 14:27:50

A moje najbliższe spotkanie z garniturem to będzie matura ^^A po za tym to bardzo lubię chodzić w garniaku, oczywiście musi być dobrze dopasowany

przez ~shaq44,
    2009-01-03 14:54:19

\'Mystery\' napisał(-a):A moje najbliższe spotkanie z garniturem to będzie matura ^^A po za tym to bardzo lubię chodzić w garniaku, oczywiście musi być dobrze dopasowany Poczekaj, jak będziesz musiał wbijać się w garnek do roboty... Zmienisz zdanie i zatęsknisz a bluzami i t-shirt'ami...

przez ~mystery,
    2009-01-03 15:08:35

\'Shaq44\' napisał(-a):Poczekaj, jak będziesz musiał wbijać się w garnek do roboty... Zmienisz zdanie i zatęsknisz a bluzami i t-shirt'ami...Hehe ... pewnie masz rację Naciesze się bluzami póki mogę :P

przez ~shaq44,
    2009-01-04 21:48:08

\'Mystery\' napisał(-a):Hehe ... pewnie masz rację Naciesze się bluzami póki mogę :PAlbo znajdź pracę - jak ja - gdzie nie trzeba chodzić w garniturze :]

przez ~misqo,
    2009-01-05 22:10:43

garnitur jak garnitur, gorzej chyba z krawatem!>? ja osobiście lubię elegancko wyglądać. nie pracuje i nie nosze na co dzień ale gdy idę do opery albo mam jakąś imprezę wymagającą tego, chętnie wskakuje w garniak. Ja osobiście polecam Berto Lucci. cena różna, wykonanie jak najbardziej na +pozdrawiam, misqo.

przez ~Pafii,
    2009-01-20 10:26:53

Gajer, właściwie dwa, to ważna część garderoby faceta, ale do tego buty, nie kapcie, które widzę na wielu stopach. Moda dzisiaj to pomarszczony brezent. Nie dajcie się w to wciągnąć. But to podstawa elegancji. Nie stać na Kielmana to kupić klasyczne Clarksa. Wspaniałe buty, precyzyjnie wykonane i eleganckie w każdym calu. Pamiętajmy też o tym, żeby ich nie "ciachać" non stop, zmieniać i dbać (prawidła to super rzecz). Pozdrawiam elegantów, obecnych i przyszłych.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA