REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Najlepsze męskie kosmetyki do twarzy [Męski Produkt Roku 2017]

Czasy, gdy facet używał tylko pasty do zębów i wody kolońskiej dawno już minęły. Na szczęście, bo dbanie o siebie to żadna ujma na honorze. Sprawdź, które produkty do pielęgnacji męskiej twarzy warto postawić na łazienkowej półce.

Przejdź do artykułu
    przez ~bartosz57,
    2018-04-10 16:11:52

Bielenda ma dobre kosmetyki do twarzy dla mężczyzn, stosuję ich produkty i jakość jest dobra i nie są drogie. Najlepszy jest łagodzący krem-balsam Only for Men Sensitive który polecam, dobrze łagodzi podrażnienia.

przez ~MrNobody,
    2018-05-03 19:38:02

Cześć. ;) Pozwolę sobie tu dorzucić swoje trzy grosze i polecę stronę, która może pomóc przy zakupach w sieci. ;) Jest takie dość ciekawe i zdaje się perspektywiczne narzędzie, gdzie są dostępne różne kategorie, między innymi , co pozwala szybko wyszukać potrzebne kosmetyki, perfumy itd. Cóż to za cudo? Działa trochę jak wyszukiwarka i zbiera oferty z różnych portali. Amazon, Allegro, Ebay – nie wiem jak, ale zbiera. Korzystne jest to, że wystarczy drobny research tylko tam, aby mieć rozeznanie w dostępności ...więcej

przez ~MrNobody,
    2018-05-03 19:39:12

Cześć. ;) Pozwolę sobie tu dorzucić swoje trzy grosze i polecę stronę, która może pomóc przy zakupach w sieci. ;) Jest takie dość ciekawe i zdaje się perspektywiczne narzędzie, gdzie są dostępne różne kategorie, między innymi Uroda - https://vendoria.pl/uroda, co pozwala szybko wyszukać potrzebne kosmetyki, perfumy itd. Cóż to za cudo? Działa trochę jak wyszukiwarka i zbiera oferty z różnych portali. Amazon, Allegro, Ebay – nie wiem jak, ale zbiera. Korzystne jest to, że wystarczy drobny research tylko tam,...więcej

przez ~jaś,
    2018-06-05 21:18:11

piękny sponsorowany artykuł dla dajàcych się manipulowac konsumentów:) Brawo

przez ~Kamil,
    2018-06-07 00:40:45

@Jaś... nie wiem, czy sponsorowany bo przez kogo? Wszystkim producentów jednocześnie? Ja od dłuższego czasu używam produktów Bielendy a dlatego, że mi służą. Fajny jest żel energetyzujący do twarzy z serii Only for Men. Extra Energy chyba się nazywa, spoko cena, wydajny.

przez ~Czarek,
    2018-11-23 19:20:07

Mogę dodać od siebie balsam po goleniu i krem linii Ava Eco Men. Dostałem na imieniny od przyjaciół, którzy są fanami kosmetyków naturalnych, polskich i organicznych. Teraz już stosuję tylko to. Polecam. ;)

przez ~Emilia,
    2019-09-15 19:22:37

Hej! Słuchajcie panowie- wypróbujcie męską serię kosmetyków Pat&Rub. W pełni naturalne produkty i linia męska jest bardzo dobra! Mój mąż używa od dłuzszego czasu i jest bardzo zadowolony

przez ~Marcin,
    2019-11-10 19:47:53

Jak dla mnie Bielenda to porażka. Używałem Dermikę - było super, skuszony komentarzami wybrałem Bielende i całą twarz mam w wypryskach. Wyrzuciłem na śmietnik i wróciłem do Dermiki, Loreal też mi nie służy. Nie wiem czy to tekst sponsorowany ale Tołpy kosmetyki są naprawdę dobre.

przez ~arek,
    2020-05-31 19:52:23

Ciekawy artykuł, ale ja bardzo często sięgam po naturalne kosmetyki dla mężczyzn, np. z tej strony - www.kosmetykidlamezczyzn.pl

przez ~Marcin,
    2020-10-16 15:50:00

To już chyba nieaktualne zestawienie. Warto poznać markę Devonine.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA