[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Facet z klasą: reguły dobrego stylu

Wszystko, czego potrzebujesz do znalezienia własnego stylu masz na tych stronach. Pierwsza zasada: modne ubrania to nie wszystko.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-03-09 19:04:51

Nie musisz znać wszystkich nowinek mody, nie musisz podążać za trendami, aby Twój wygląd świadczył o tym, że jesteś facetem z klasą. Powinieneś jednak poznać zasady stylu, abyś dzięki nim mógł stworzyć swój własny. Oto one.

przez ~Jarek,
    2016-09-07 12:44:09

Trzeba przestrzegać pewnych zasad - wszystko opisane jest tutaj http://boskisite.wordpress.com.

przez ~karateman,
    2017-03-24 21:46:04

Prawdziwy facet to ten co nosi koszulki z Van Dammem , Seagalem itp. Ja tak robię

przez ~infinity24,
    2017-03-29 15:47:58

Ja dzięki poradom stylisty na http://teczkiskorzane.com.pl/stylowy-mezczyzna/qru/ namówiłam męża na małą zmianę stylu :) lekkie odświeżenie garderoby przecież jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

przez ~tomasz88,
    2017-04-22 13:35:56

Ja szukam takich salonów, gdzie obsługa potrafi dobrze doradzić np Grand Moda Męska w Warszawie polecam :)

przez ~patryk,
    2018-01-31 17:31:17

Tomasz88, w takim razie zajrzyj sobie do któregoś z salonów Roland (mają trzy w warszawie, ja zazwyczaj odwiedzam ten na aleji KEN, Zaręczam Ci, że obsługa świetnie doradza i zna się na trendach. Plus jakość mają mega - wszystko z Polski. Zero tandety z Chin.

przez ~Andrzejowsky,
    2018-07-06 15:54:55

Grunt to dobrze się ubrać . Tak twierdzę ja i ogromna ilość kobiet z którymi miałem do czynienia. Ilekroć zakładam koszulę od PAKO LORENTE to czuję ich wzrok na sobie i to mi się podoba..coś musi być na rzeczy

przez ~lilson,
    2018-07-25 13:26:25

@Andrzejowsky popieram..lubię Pako za jakość wykonania ich odzieży w stosunku co do ceny która jest bardzo atrakcyjna.

przez ~Izi,
    2018-08-07 09:24:58

Schludność przede wszystkim. Ważne gdzie się te rzeczy kupuję. Ja w Pako kupuję od ponad roku rzeczy. Pierwszą marynarkę kupiła mi narzeczona i tak się zaczęło.

przez ~KacperOON,
    2018-08-13 14:36:33

Moim zdaniem wystarczy dobra marynarka :) polecam Pako w tej kwestii. Można wyrwać w rozsądnych pieniądzach ubrania które wyglądają na przynajmniej 2 razy tyle warte.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij