REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: 8 przykazań dobrze dopasowanego garnituru

Garnitur prosto z wieszaka rzadko dobrze leży na sylwetce, i prawie zawsze konieczna będzie ingerencja specjalisty. Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę kupując nowy garnitur, oraz jakie poprawki możesz zlecić krawcowi, aby Twój garnitur wyglądał niemal jak szyty na miarę.

Przejdź do artykułu
    przez ~Panti,
    2015-04-12 13:14:00

9 Przykazanie: pamiętaj o diecie, jej brak szybko zniszczy najbardziej udane przyjęcia i dobrze skrojony garnitur ;)

przez ~wgosa,
    2015-05-13 12:45:44

Te rady powinien przeczytać każdy mężczyzna, który próbuje się wbić w garnitur. A że rozpoczął się sezon wesel.. to i takich się wielu znajdzie.

przez ~SylwesterV3,
    2015-06-17 12:07:17

na szczęście poprawki krawiecki to już standard w każdy sklepie z garniturami, kwestia wybrać teraz dobry sklepJ Gdzie się ubieracie? Macie swoje ulubione stałe sklepy? 

przez ~jacekszymkowski,
    2015-06-30 08:41:24

Ja ze wzgledu na obwod w klacie i dosc nietypowa budowamam tylko kilka miejsc do ktorych moge isc smialo i w miare poprzebierac w garniturach i kosxulach. Dla takich jak ja polecam Giacomo Conti i koszule Vistuli (wolczanki). Nie wiem jak jest w innych miastach, ale w Poznaniu Panie w tych sklepach sa bardzo uprzejme i zawsze pomoga wybrac cos odpowiedniego na moj rozmiar.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA