[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Zdrada: przyznać się czy nie?

Jak wynika z badań, 25% mężczyzn prędzej czy później zalicza skok w bok. Większość z nich ma potem poczucie winy i dylemat - powiedzieć jej o zdradzie czy milczeć i liczyć na to, że nigdy się nie dowie? Zanim podejmiesz decyzję, spójrz na problem z różnych stron.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2014-02-05 15:48:30

Jak wynika z badań, 25% mężczyzn prędzej czy później zalicza skok w bok. Większość z nich ma potem poczucie winy i dylemat - powiedzieć jej o zdradzie czy milczeć i liczyć na to, że nigdy się nie dowie? Zanim podejmiesz decyzję, spójrz na problem z różnych stron.

przez ~benex,
    2014-02-05 17:26:47

Oczywiście, że się nie przyznawać :) Przecież to jest strzelanie sobie w stopę. Wypierać się do końca :)

przez ~francois,
    2014-02-05 22:48:25

Albo mam zwidy, albo wcześniej czytałem podobny artykuł na łamach MH. Moim skromnym zdaniem, zdrada występuje w przeważającej części u podludzi. Taka gorsza kategoria. Bo jeśli facet ma jaja, nie te przepiórcze, to potrafi rozwiązać z obecną partnerką problemy, które w przyszłości mogą pchnąć do do zdrady. To działa w obie strony.

przez ~franny,
    2014-02-09 19:49:41

Albo mam zwidy, albo wcześniej czytałem podobny artykuł na łamach MH. Moim skromnym zdaniem, zdrada występuje w przeważającej części u podludzi. Taka gorsza kategoria. Bo jeśli facet ma jaja, nie te przepiórcze, to potrafi rozwiązać z obecną partnerką problemy, które w przyszłości mogą pchnąć do do zdrady. To działa w obie strony.Zgadzam się w 100%. Co nie zmienia faktu, że ludzie popełniają w swoim życiu błędy. Moim zdaniem powiedzieć. Lepiej tak, niż gdyby partnerka dowiedziała się od obcych.

przez ~ostrzeszowianin,
    2014-02-09 23:42:16

Moim zdaniem sprawa jest prosta. Jak chcesz byc z obecna partnerka - nie przyznac sie. A jesli z ta, z ktora zrobiles skok w bok - przyznac sie i rozwiazany problem :)Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

przez ~francois,
    2014-02-10 18:25:34

Chciałbyś ochłapy w postaci dziewczyny, która puściła bokiem obecnego partnera dla Ciebie? Nie powiesz mi, że przy Tobie czułaby się szczęśliwa, a to tylko krok do prawdziwej wierności aż po grób :wub:

przez ~madzia57,
    2014-07-03 22:32:40

ja bym sie nie przyanala ===============skuteczna

przez ~94karolcia94,
    2014-07-07 14:39:38

Oczywiście, że się przyznać. W

przez ~Iksperian,
    2014-07-08 15:58:12

Skoro zdradzasz, to znaczy, że jest Ci niedobrze z obecną partnerką. Warto więc pomyśleć o rozstaniu/rozwodzie.

przez ~M94,
    2014-07-10 00:48:09

Trochę głupio się przyznać,bo niby co się powie \"Kochanie wiesz co był malutki incydencik przespałem się z takim ku*****onem wiesz nie szanuję się,a koledzy do tego no co Ty nie dasz rady idź ją bzyknij no i ten tego wybaczysz mi\" nie bądźmy śmieszni ale nigdy nikt się do zdradzy nie przyzna chyba że chcę zakończyć związek z fajerwerkami że się dziewczynę w ch**a zrobiło :D

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA