REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Współcześni mordercy libido

Wydawałoby się, że współczesny świat jest przesycony seksem. Zewsząd słyszymy zachęty, żeby używać życia, bo to zdrowo i fajnie. Ale, jak się okazuje, nasza cywilizacja, likwidując starych, stworzyła całkiem nowych morderców libido. Zobacz, jak ich namierzyć i pokonać. 

Przejdź do artykułu
    przez ~mariusz44,
    2015-02-14 23:04:17

Dobre rozwiązania na podniesienie libido :) najważniejsze z tego to chyba ćwiczenia i dobra dieta, ja jeszcze zażywam tabletki na bazie żeń szenia i buzdyganku ziemnego i nie narzekam już na brak ochoty. Ale  chyba zastosuję się do rady i zrezygnuję z telefonu i tabletu w sypialni.

przez ~men77,
    2015-11-11 00:17:05

Mordercy libido jak dla mnie we współczesnym swiecie to głównie stres, praca i tryb życia. Ja jednak nie daje za wygrana i wspomagam sie troche-żen-szen, buzdyganek ziemny i oczywiscie l-arginina. Nie narzekam na swoje libido i poped seksualny.

przez ~jugger,
    2015-11-11 02:55:56

Ja wale konia co 40 minut dzieki czemu trzymam zolnieza w pelnej gotowosci. Polecam!

przez ~men77,
    2015-11-11 22:43:21

To masz szczescie, że nie masz z tym problemów. Niektorzy nie maja takiego szczescia i nie maja na pewno ochoty na żarty. to potrafi nieźle dać w kość i zdezorganizowac zycie kazdego zwiazku. Dlatego próbujemy sobie nawzajem pomoc, a wzmacnianie organizmu naturalnymi składnikami niesie za soba poprawe sprawności seksualnej.

przez ~LilPeneros,
    2015-11-12 10:25:31

W wieku poniżej 35 lat (w młodym wieku) mężczyzna powinien mieć naturalnie dobrą potencję i wysokie libido. Zamiast wydawać hajs na suplementy z żeńszeniem i/lub tribulusem o wiele lepiej jest zmienić sposób odżywiania, wprowadzic trening siłowy, ograniczyć trening aerobowy lub zamienić aeroby na interwały, rzucić palenie, ograniczyć alkohol, nie stosować narkotyków ani dopalaczy.Do tego należy znaleźć własne sposoby na radzenie sobie ze stresem, bo nadmiar stresu może być zabójczy tak dla potencji jak i dl...więcej

przez ~Salata,
    2015-11-12 12:35:24

W wieku powyżej 35 lat największym wrogiem jest stres I brak snu. Przynajmniej w moim przypadku braki we śnie są elementami najbardziej wpływającymi na spadek libido. Dzięki dacie bogatej w tłuszcze z poranna potencja nie mam problemu, ale póki dzieciaki są małe i budzą się w nocy to łóżko częściej służy do spania niż do igraszek.

przez ~LilPeneros,
    2015-11-12 15:56:19

Dzięki dacie bogatej w tłuszcze z poranna potencja nie mam problemu, ale póki dzieciaki są małe i budzą się w nocy to łóżko częściej służy do spania niż do igraszek Wystarczy spać na łóżku wyłącznie ze swoją kobietą, a dzieci niech śpią w innym pokoju, w dodatku wystarczy w pokoju zamontować zamek w drzwiach i zamknąć się od środka - dzieci nie wejdą.

przez ~men77,
    2015-11-17 23:44:34

Byłem u lekarza i z jego namowa stosuje ten preparat. Nic mi nie dolega i czuje się bardzo dobrze. Niestety u mnie zmiana diety, sen nie pomogły dlatego sięgnąłem po suplementacje. Przeciez trzeba cos robic bo jak człowiek młody to bez seksu nie da rady funkcjonować.

przez ~LilPeneros,
    2015-11-18 10:56:54

Byłem u lekarza i z jego namowa stosuje ten preparat. Nic mi nie dolega i czuje się bardzo dobrze. Niestety u mnie zmiana diety, sen nie pomogły dlatego sięgnąłem po suplementacje. Przeciez trzeba cos robic bo jak człowiek młody to bez seksu nie da rady funkcjonować.W porządku, jednak jestem zdania, że suplementy na potencję to rozwiązanie, ale tylko wtedy gdy wszystkie inne sposoby zawiodły. Zbadaj sobie lepiej nerki (enzymy nerkowe?), bo co do tribulusa, to: CO CIEKAWE, wg badań z 2010 roku, teherańs...więcej

przez ~men77,
    2015-11-23 23:10:00

Ciekawe teorie. Kiedys na wszystkie problemy uzywano  preparatów z naturalnymi skadnikami i nikomu to nie szkodziło. Mnie nikt nie przekona do przewagi leków nad naturalnymi skłdnikami. Jeszcze nie słyszałem zeby komus po permenie cos sie stalo albo zeby źle sie czuł.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA