[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Wiedza o związkach - sprawdź, co byś zrobił w różnych sytuacjach

Dzisiaj sprawdzimy, czy jesteś uważnym czytelnikiem naszego magazynu. Ołówek w dłoń i do dzieła. Ściągę zamieszczamy poniżej.

Przejdź do artykułu
    przez ~Jarek,
    2019-02-24 19:46:46

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

przez ~Mateusz,
    2019-02-27 20:02:30

Moim zdaniem jek partnerka zachce to po tym jak zastosowałem IQman to mogę zrobić wszystko

przez ~igor,
    2019-02-27 20:04:48

Na udany związek można też mieć nadzieję maja c problemy z potencją, wystarczy zastosować IQman Skuteczna terapia to kilka dni góra tydzień, dające trwałe efekty i pełną satysfakcję.

przez ~Krzysztof,
    2019-02-27 20:06:31

Moim zdaniem nie ma lepszego środka pod tym wzglęðem, jak IQman

przez ~Robert,
    2019-02-27 20:08:32

Moim zdaniem problemz potencją to obecnie nie problem, wystarczy zastosować IQman

przez ~Jan,
    2019-02-27 20:11:15

Też stosowałem IQman i faktycznie rewelacja

przez ~Jacek,
    2019-03-13 11:59:51

Mi to akurat pomógł IQMAN. Namówił mnie kumpel, bo tez miał podobne problemy i zaczął go stosować. Nie dowierzałem mu, ale w końcu dałem się namówić i rzeczywiście efekty były rewelacyjne, a po jakimś czasie w ogóle minęły problemy.

przez ~Maciej,
    2019-03-16 12:48:53

Ja też stosowałem Iqman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udąło mi się uzyskac. Znów mogę cieszyć się z seksu

przez ~Leon,
    2019-03-26 08:26:43

Mam iqman zawsze w poblizu jakby cos sie mialo zadziac w lozku i faktycznie zadnych problemow z erekcja teraz nie mam, a bywalo roznie szczegolnie przy wiekszym stresie w pracy..

przez ~Adrian,
    2019-03-29 17:39:04

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij