[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Uwodzenie. Oto sygnał, że ona z Tobą flirtuje

Tylko jeden na trzydziestu mężczyzn potrafi rozpoznawać ukryte sygnały seksualne, które świadczą o tym, że wpadli dziewczynie w oko. Nie zaprzepaść swojej szansy.

Przejdź do artykułu
    przez ~Mateusz,
    2019-02-27 19:11:16

Od czasu jak stosuje IQman to u mnie każdy flirt kończy się w sypialni i partnerka zawsze jest zadowolona

przez ~Dariusz,
    2019-02-27 19:12:36

Jak dla mnie IQman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

przez ~Sławek,
    2019-02-27 19:14:03

Na problemy z erekcją spróbuj tabletek Iqman. .Biorę od jakiegoś czasu i różnica jest kolosalna.Bez problemu mogę działać całą noc.

przez ~Robert,
    2019-02-27 19:15:11

Ja akurat stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem, juz nie mam problemów z erekcją, mało tego są znacznie większe możliwości pod względem czasu w jakim moge się kochać

przez ~Dominik,
    2019-04-18 22:26:18

Całkowicie sie zgadzam z Mateuszem. Iqman jest rewelacyjny.

przez ~IQMan,
    2019-05-05 19:41:02

Tu każdy ma wystarczający IQ by olać waszą żenującą reklamę

przez ~cxzxzxzxzxz,
    2019-08-02 00:34:50

Mam na imię Weronika i mam 27 lat. Od pewnego czasu bezskutecznie poszukuję partnera, który zapewni mi seks bez zobowiązań. Nie szukam sponsora. Jestem po długim związku i nie mam zamiaru się z nikim wiązać jednak szukam odskoczni i osoby, która będzie przede wszystkim miła, wyrozumiała, zadbana i kulturalna oraz, która będzie potrafiła zaspokoić moje potrzeby. Zależy mi na dyskrecji. Jestem gotowa dojeżdżać do hotelu bądź mieszkania partnera. Zainteresowanych zapraszam na moj profil na portalu htt...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij