REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Udany seks - jak długi powinien być?

Jest pewnie wiele takich spraw, ale najbardziej zaskoczyły nas ostatnio badania, z których wynika, że prawie połowa mężczyzn nie wie dokładnie, co sprawia przyjemność ich partnerkom.

Przejdź do artykułu
    przez ~almia,
    2019-11-04 10:02:15

Piszecie, że 5 minut jest średnim czasem odbywania się stosunku lecz chciałbym się dowiedzieć czy definiujecie ten stosunek samą penetracją czy w skład tych 5 minut zalicza się też powiedzmy seks oralny czy inne aspekty prowadzące do penetracji?

przez ~Jessiemed,
    2019-11-10 03:33:32

http://mysite.ru

przez ~TusikVitusikk,
    2019-11-12 00:51:39

Hi, here on the forum guys advised a cool Dating site, be sure to register - you will not REGRET it https://bit.ly/32h3zpS

przez ~jandoe,
    2019-11-12 10:30:53

Witam,mam pytanie mógłby ktoś polecić najbardziej skuteczny preparat na stałą i trwałą erekcje. Nie chodzi mi o coś typu maxigra go co działa przed stosunkiem tylko mi chodzi o tabletki które trzeba przyjmować codziennie i po jakimś czasie najlepiej jak najszybszym widać efekt. Napisałem tutaj ponieważ nie wiem czemu nie moge założyć nowego tematu

przez ~Kaśka21,
    2019-11-19 20:05:59

Hej, Kaśka 21 lat, szukam NORMALNEGO!!! faceta do wspólnej zabawy, najlepiej starszego ode mnie, nazwij mnie jak chcesz (większość pewnie pomyśli kur** bo lubi sex), tak - lubię, ale uważam, że to fajna i przyjemna część życia z której trzeba korzystać póki jest się młodym:) Nie jestem żadną prostytutką bo nie spotykam się z 10 naraz, miałam kilku facetów i mi się to spodobało :) chcę po prostu poznawać życie i nowe osoby :P Mam własne mieszkanie skromne ale jest, jeśli jest ktoś, kto chcę się fajnie zaba...więcej

przez ~joanna,
    2020-01-07 13:17:22

Najfantastyczniejszy jak do tej pory sek przezyłam z duzo starszym partnerem. Az zal, że dopiero mając 46 lat trafilam na meżczyzne , który doprowadzil mnie do wytysków, I nie chodzi o to, że ma niekończącą sie erekcję. Wręcz przeciwnie, Ale to nie ma najmniejszego wpływu na wymiar doznań, Dbajcie o swoje partnerki, dostarczajcie im pieszczot, a one odwjemnią się po stokroć :)

przez ~Alice,
    2020-05-27 09:49:31

swietny artykul i zgadzam sie ,ze faceci nie maja pojecia o tym czego kobiety potrzebuja do spelnienia w łozku, mam 50 lat i dopiero niedawno sama nauczylam doprowadzac sie do wytrysku,bo zaden mezczyzna nigdy nie potrafil tego zrobic,a to takie proste i daje niesamowite doznania, najzabawniejsze jest to,ze kiedy mowie ,ze mam wytryski kazdy facet jest wniebowziety i od razu twierdzi,ze jest specjalista od sqiurtow....no wlasnie, jednak wierze,ze autor tego artykulu na pewno jest : )

przez ~Alice,
    2020-05-27 09:50:55

autorka....i wszystko jasne

przez ~Łukasz Hajnowski,
    2020-07-13 17:03:33

Artykuł jak najbardziej trafny, faceci mają skłonności do przesady zarówno w sexie jak i na siłowni. Połowa sukcesu w doprowadzeniu kobiety do orgazmu najczęściej jest osiągana jeszcze przed spotkaniem w łózku. Dla kobiet ważniejszy jest klimat i odpowiednie nastawienie wiec tak naprawde nalezy sie zastanowic jak dlugo powinna byc gra wstepna. Jesli juz zabieramy sie do dzialania to trzeba sprowadzic partnerke do sytuacji zeby o nic sie nie musiala martwic, np czy dzieci nie wejde do pokoju lub np rodzice i cz...więcej

przez ~janina,
    2020-11-07 00:03:55

Nigdy nie patrzymy na zegarek lecz dajemy z siebie wszystko najpierw gra wsrepna podczas której zpalki partnerazrobiłasie pala jak maczuga moje piersi nabrzmialy a sutki stercza a miedzy nogami jest juz mokro wtedy mozemy zaczynac robimy to tak dlugo zeby partnerka byla zaspokojona a ja bylem spełniony

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA