REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Test: czy ona na Ciebie leci?
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-11-06 21:33:18

Poddaj się naszemu testowi i sprawdź, czy masz w sobie prawdziwy uwodzicielski potencjał, czy też Twoje przekonanie, że jesteś urodzonym Don Juanem, jest z gruntu fałszywe. bez obaw, jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć.

przez ~pagier,
    2009-11-07 10:41:14

z moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??

przez ~porshe,
    2009-11-07 11:02:32

\'I napisał(-a):z moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??ja....chamstwo dyskwalifikuje od razu.Rozwaliliście mnie tym wolontariatem w szpitalu. Ja chodzę weekendami na dyżury (nie są płatne lub obowiązkowe, ale to nie to samo co wolontariat, chociaż oczywiście bardzo podobne).No i zapomnieliście o jednym z bardzo poważnych dla 90%...więcej

przez ~david,
    2009-11-07 11:18:04

I know Napisano Dzisiaj, 11:34 AMz moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??a z moich doświadczeń wynika zupełnie co innego.... Nie zgodzę się z Tobą że kobiety lubią chamów bo tak naprawdę nikt ich nie lubi, one lubią jak im się okazuje czułość na każdym kroku i po prostu szukają w mężczyźnie wsparcia i czasami zrozumienia.

przez ~Borys,
    2009-11-07 12:10:49

Kobiety lubią romantycznych chamów, nie chodzi tu o ordynarność ale o charakter. To taki typ mężczyzny, który nie da sobie wejść na głowę (zdominować) i potrafi zapewnić kobiecie odpowiednie emocje. O to w tym wszystkim chodzi. Mili faceci, uczynni etc... są często porzucani dla takich "chamów", no chyba że kobieta nie trafiła na okazję. A czułość, wsparcie kobiecie można okazywać niezależnie czy się jest typem "misia" czy powyższym.

przez ~sven,
    2009-11-07 12:27:53

Kobiety lubią szorstkich typów. choć nie wszystkie.Dla jednej musiałem "nauczyć sie"vpisac wiersze, bo była poetą-artystką ze świetnym tyłkiem.Dla innej musiałem zacząć interesować się amerykańskim pop-punkiem czy jakvsie to g*wno nazywa.Była taka co lubiła za włosy być wciągnięta do łóżka lub taka co lubiła jak jestem szarmancki...W większości jednak lubią jak jesteś szorstki, chłodny jak nie zwracasz na nie uwagi.One to lubią.********Co się tyczy zaś samego testu.Moim zdaniem nieprecyzyjny i bzdurny. Ode mnie 1 gwiazdka.Liczyłem na coś ciekawszego gdy przeczytałem.

przez ~brylant,
    2009-11-07 12:38:55

Zgadzam się z Borysem i ze Svenem, jedne lubią szorstkich (męskich) a inne wręcz odwrotnie ale uważam,że przewaga tych pierwszych to ok 70% do 30%Jedna moja była nie lubiła jak jej drzwi do samochodu otwieram...

przez ~pagier,
    2009-11-07 14:49:16

...no może faktycznie przesadziłem z tymi chamami ;] ...szorstki bardziej pasuje, o to mi właściwie chodziło

przez ~david,
    2009-11-08 12:59:33

\'I napisał(-a):...no może faktycznie przesadziłem z tymi chamami ;] ...szorstki bardziej pasuje, o to mi właściwie chodziłoszorstki od razu inaczej brzmi

przez ~romeo18,
    2009-11-08 13:06:50

\'David\' napisał(-a):szorstki od razu inaczej brzmi Szorstki to może być papier ścierny. Facet ma być twardy. Najlepiej niech drapie 3 dniowym zarostem, mieć piękny uśmiech i zadbane gładkie dłonie oraz niebieskie oczy. Dotyk który powoduje dreszcze i głos który przez telefon rozbudza zmysły. Opisałem siebie dziewczyny mnie uwielbiają

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA