[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Szkoła seksu, czyli 6 lekcji kochanka idealnego

Śni Ci się czasem, że znowu zdajesz maturę? Od dzisiaj to będzie bardzo erotyczny sen.

Przejdź do artykułu
    przez ~Co,
    2019-03-27 19:11:33

Kąt między godziną 10 a 14? Rozumiem, że mam sobie wyobrazić tarczę zegara z 24 godzinami?

przez ~Kuba,
    2019-04-07 20:08:45

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw

przez ~Lisa21,
    2019-04-18 21:39:10

Witaj! Czy jestes zainteresowany spotkaniem na temat wolnego seksu w swoim miescie? Sexy dziewczyny czekaja na ciebie tutaj => www.hotmeet.tk Mozesz takze napisac do mnie, moj nick to Lisa21, odpowiadam wszystkim :)

przez ~Mirek,
    2019-04-18 21:58:57

Moim zdaniem pod względem udanego seksu, nie ma lepszego środka jak IQman

przez ~Marek,
    2019-05-11 19:56:02

Spróbuj zastosować tabletki iqman, mione pomogły i to bardzo, od czasu jak je brąłem, to nie mam najmniejszych problemów ani z erekcja, ani ze zbyt wczesnym wytryskiem

przez ~Tomasz,
    2019-05-15 19:52:20

U mnie efekt po zastosowaniu IQman jak najbardziej pozytywny, erekcja znów ku wielkiemu szczęściu mojemu i mojej partnerki bardzo silna i w trakcie conajwyżej się zwiększa...

przez ~Igor,
    2019-05-30 19:54:03

Ja długo zastanawiałem się jaki środke wybrać, tak aby było i skutecznie i efekt że tak napisze stały.Zdecydowałem się na zastosowanie IQman i dzisiaj wiem, że było to dla mnie najlepsze rozwiązanie

przez ~Bartek,
    2019-06-09 20:54:47

Mi pomaga, IQ MAN, wiem jak to jest -mieć taki problem . W tym momencie wszystko wygląda o wiele lepiej, potrafimy się kochać kilka razy dziennie, nie mam tak szybkiego wytrysku, a moja kobieta nigdy nie miała tylu orgazmów.Jest lepiej a będzie jeszcze lepiej

przez ~Marcin,
    2019-06-15 17:00:53

Mi pomógł IQMAN. Miałem nie tylko problem z potencją ale i z samą erekcją. Było naprawdę kiepsko. Ale pobrałem trochę IQMAN i mi na szczęście przeszło. Jestem bardzo zadowolony z efektu.

przez ~Rafał,
    2019-06-28 19:04:01

Masz całkowitą rację, IQman jest bardzo skuteczny, mi on pomógł. A co do erekcji, bo o to głównie mi chodziło, to uważam, że jest to bardzo skuteczny środek, mi w każdym razie pomógł.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij