[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Szkoła seksu, czyli 6 lekcji kochanka idealnego

Śni Ci się czasem, że znowu zdajesz maturę? Od dzisiaj to będzie bardzo erotyczny sen.

Przejdź do artykułu
    przez ~Co,
    2019-03-27 19:11:33

Kąt między godziną 10 a 14? Rozumiem, że mam sobie wyobrazić tarczę zegara z 24 godzinami?

przez ~Andrzej,
    2019-03-29 17:28:55

Ja na jego miejscu zastosowałabym IQman. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków pod tym względem

przez ~Kazik,
    2019-03-31 18:25:23

Słaba erekcja to w dzisiejszych czasach nie problem, w sumie żaden problem. Wystarczy odpowiednia dieta, IQman i problem z głowy.

przez ~Kuba,
    2019-04-07 20:08:45

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw

przez ~Lisa21,
    2019-04-18 21:39:10

Witaj! Czy jestes zainteresowany spotkaniem na temat wolnego seksu w swoim miescie? Sexy dziewczyny czekaja na ciebie tutaj => www.hotmeet.tk Mozesz takze napisac do mnie, moj nick to Lisa21, odpowiadam wszystkim :)

przez ~Mirek,
    2019-04-18 21:58:57

Moim zdaniem pod względem udanego seksu, nie ma lepszego środka jak IQman

przez ~Marek,
    2019-05-11 19:56:02

Spróbuj zastosować tabletki iqman, mione pomogły i to bardzo, od czasu jak je brąłem, to nie mam najmniejszych problemów ani z erekcja, ani ze zbyt wczesnym wytryskiem

przez ~Tomasz,
    2019-05-15 19:52:20

U mnie efekt po zastosowaniu IQman jak najbardziej pozytywny, erekcja znów ku wielkiemu szczęściu mojemu i mojej partnerki bardzo silna i w trakcie conajwyżej się zwiększa...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij