REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Singielka XXI wieku, czyli kobiety też polują

Czasy się zmieniły i dziś kobiety wcale nie śnią dniami i nocami o królewiczu na białym koniu i przepięknym weselu. Dzisiejsze kobiety chcą czerpać z życia pełnymi garściami - uprawiać dziki seks, poznawać nowych ludzi i czerpać z tego frajdę. Oto historia jednej z nich. Tak - będzie dużo erotyki. Tak - powinieneś przeczytać.

Przejdź do artykułu
    przez ~Michał,
    2016-11-10 14:02:22

"Misiek ma na imię Michał. Jego wczorajsze wczesne pożegnanie pobudziło we mnie ducha walki ", he przez chwile poczułem, że to o mnie..;p A tak serio, to ten duch walki skojarzył mi się z nadchodzącą bitwą Jędrzejczyk i Kowalkiewicz. Oj będzie się działo, za dwa dni włączam Extreme!

przez ~Romek,
    2016-11-13 03:22:18

Ze tez kur*e XxI wieku nazywa sie wyzwolona singielka hihihi dla mnie bomba ale jakby to miala byc moja przyszla zona to juz gorzej...

przez ~lol,
    2016-11-13 13:53:19

Czyli puszczalska ku*wa w dzisiejszych czasach to wyzwolona singielka :D Jak wszystko co złe i zdemoralizowane zmienia ładnie nazwę, żeby być akceptowane w XXI wieku... masakra.

przez ~Artur,
    2016-11-26 14:19:39

Strasznie nie lubię jak kobieta najpierw zwodzi, bawi się facetem a potem spławia i nie odbiera telefonów, bo jestem nudziarz, desperat itd. Zamiast się męczyć we flirtowanie i robienie z siebie pajaca, wolę zapłacić dziewczynie za seks.

przez ~Ginger,
    2016-11-26 14:30:28

Skoro singielka tak lubi seks, zaproponujesz jej wspólny wieczór to udaje, że Cię nie widzi albo, że jesteś z gorszej ligi, niż ona i nie ma szans na wspólną przygodę. Dziś łatwiej zapłacić za seks niż się męczyć w jej testy i udawanie duszy towarzystwa aby jej zaimponować.

przez ~Jaaaa,
    2016-12-10 08:45:35

Przecież to dziwka, oprócz miłego sms-a czy maila, dostaniesz cały pakiet chorób. Takie wyzwolone singielki niewiele różnią się od prostytutki.

przez ~Sss,
    2016-12-23 22:16:15

Sex to przyjemność wiec co jest w tym zlego, że samotna kobieta prześpi się z mężczyzną? Nikogo nie krzywdzi

przez ~Bonnie Lauter,
    2020-09-08 22:48:08

Skoro facet może to kobieta też. Sami pewnie się zabawiacie więc czemu oceniacie kobiety?

przez ~KIZI,
    2020-09-09 10:26:33

TO NIE SINGIELKA TO K..A

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA