[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Seks tantryczny: rozkosz w zwolnionym tempie

Cokolwiek robisz, rób to o połowę wolniej – taką radę mistrzowie tantry dawali początkującym w sztuce miłosnej. Warto ją zapamiętać, bo seks jest przede wszystkim sztuką cierpliwości i umiejętnego dotyku. Oto przepustka do świata, który od 5000 lat jest źródłem rozkoszy i niezwykłych doznań. 

Przejdź do artykułu
    przez ~Seks,
    2017-05-11 17:03:39

Seks tantryczny to jest to. Powolny stosunek, nie śpiesząc sie, skupiając sie na akcie nie na szybkim sexie potęguje doznania. By doznania były jeszcze większe https://rackinblack.eu/Miyoshi-Miyagi-Next-Allure-More-Noir-for-men-30-ml,p,19719

przez ~Till Lindemann,
    2017-07-30 15:31:09

Nazwa zespołu to Rammstein, Ramstein to miejscowość od której się wzięła ;)

przez ~Till Lindemann,
    2017-07-30 15:37:38

Nazwa zespołu to Rammstein, Ramstein to nazwa miejscowości od której się wzięła ;)

przez ~kibic,
    2020-03-11 17:33:31

Może faktycznie warto chociaż w sypialni wyciszyć się, trochę wyhamować dla wspólnej rozkoszy lub żeby najnormalniej w świecie odpocząć. Postaram się trochę więcej poczytać na temat seksu tantrycznego.

przez ~krzysiu244,
    2020-03-12 14:16:45

Ten cały seks tantryczny jakoś mnie nie przekonuje specjalnie. Wiadomo, że para w stałym związku będzie szukać czegoś nowego by urozmaicić swoje życie w sypialni. Ale może ja się nie znam i komuś te tantryczne rady pomogą.

przez ~kamel,
    2020-03-15 08:29:39

Podstawy seksu tantrycznego nie są ani trudne ani wymagające. Naprawdę warto wprowadzić je do własnej sypialni. Uwierzcie, że partnerka będzie zadowolna.

przez ~kubutek,
    2020-03-15 21:58:39

Bardzo fajnie opisane podstawy seksu tantrycznego. Polecam jednak zgłębić temat. Uwierzcie, warto :)

przez ~olek30,
    2020-03-22 21:06:28

O kamasutrze słyszałem, nawet miałem okazję przejrzeć książkę o tej tematyce. Ale o seksie tantrycznym nic mi nie wiadomo. Artykuł więc jest mi bardzo pomocny ;)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij