[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Seks przyszłości: człowiek czy android?

Seks przez internet, orgazmotrony, androidy - czy to nas czeka w niedalekiej przyszłości? I czy Ty w ogóle  jeszcze będziesz potrzebny swojej partnerce? Sprawdź, czy ludzki, niedoskonały seks może być konkurencją dla możliwości, jakie oferuje już dziś technologia.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2011-06-29 17:23:50

Seks przez internet, orgazmotrony, androidy - czy to nas czeka w niedalekiej przyszłości? I czy Ty w ogóle jeszcze będziesz potrzebny swojej partnerce? Sprawdź, czy ludzki, niedoskonały seks może być konkurencją dla możliwości, jakie oferuje technologia.

przez ~freak92,
    2011-06-30 10:38:20

Może i tak będzie ale na pewno nie w Polsce^^

przez ~czytacz,
    2011-06-30 13:07:48

A dlaczego nie (chociaz mam nadzieje, ze nie)? Co prawda ponizszy tekst dotyczy robotow wojskowych, ale..."Choć jeśli idzie o roboty, polska armia dopiero raczkuje, pod względem konstrukcji maszyn nasi inżynierowie należą do światowej czołówki.– Naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Polscy inżynierowie konstruują roboty dorównujące najlepszym na świecie – mówi „Rz" Janusz Walczak, niezależny ekspert wojskowy."Wiecej:

przez ~prez,
    2011-06-30 15:43:13

Tak, myślę, że to nieuchronna przyszłość. Część tego już się dzieje.

przez ~karolmh,
    2011-06-30 18:10:32

\'Gosia\' napisał(-a):Tak, myślę, że to nieuchronna przyszłość. Część tego już się dzieje.He he Gosiu pamiętaj nawet najlepszy wibrator nie zastąpi prawdziwego mężczyzny

przez ~venso,
    2011-06-30 18:35:03

\'Gosia\' napisał(-a):Tak, myślę, że to nieuchronna przyszłość. Część tego już się dzieje.Często ? \'KarolMH\' napisał(-a):He he Gosiu pamiętaj nawet najlepszy wibrator nie zastąpi prawdziwego mężczyzny Żebys się kur..ka kiedyś nie zdziwił

przez ~prez,
    2011-07-01 00:41:33

Venso, Ty mnie draniu draznisz już od dawna, ale jako starsza kolezanka mam Cie w doopie Ale jedno musze Ci przyznac, cholera masz rację Niestety Panowie, obawiam się, że czarna Wasza przyszłosc, czarna Starajcie sie, bo przyjdzie dzien, ze ONA siegnie po androida (obecnie jeszcze zwanego tym wibrujacym), ktory okaze sie niewspolmiernie lepszy

przez ~alek,
    2011-07-01 00:54:36

\'Gosia\' napisał(-a):Niestety Panowie, obawiam się, że czarna Wasza przyszłosc, czarna Starajcie sie, bo przyjdzie dzien, ze ONA siegnie po androida (obecnie jeszcze zwanego tym wibrujacym), ktory okaze sie niewspolmiernie lepszy Życie , prędzej nas szlag trafi, zanim to coś nas zastąpi. Życie jest za krótkie, aby przejmować się takimi pierdołami A ja Vensa lubię

przez ~huzare,
    2011-07-01 08:30:22

A ja zostaję przy formie organicznej czyli przedstawicielce gatunku ludzkiego płci żeńskiej Mówcie co chcecie, ale nawet android nie da mi tego co dały mi niektóre panie,no chyba że będzie miał naprawde dobrze skonstrułowane stawy:D

przez ~Brylant,
    2011-07-03 11:53:01

Oby szybko wprowadzono jakieś elektroniczne kochanki..mam nadzieje, że dożyje w pełni sprawny tych czasów nie będzie gry wstępnej, braku ochoty i fochów..

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij