[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Seks jak prezent, czyli sztuka dawania rozkoszy

Najlepszy prezent, jak wiadomo, to ten przygotowany własnoręcznie (przynajmniej tak twierdzą ludzie oszczędni). Wychodząc z tego założenia, proponujemy, abyś zamiast brylantów podarował jej seks w naprawdę pierwszorzędnym gatunku.

Przejdź do artykułu
    przez ~shes4you.pl,
    2019-01-21 17:41:25

Jeśli szukacie jakiejś fajnej strony na szybkie bzykanko panowie i panie to wchodzcie na shes4you.pl

przez ~Sylwek,
    2019-01-30 11:22:13

U mnie pierwsze pozytywne efektry zastosowanie iqman juz po pierwszej tabletce. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na potencję jakie obecnie są dostępne

przez ~Igor,
    2019-02-24 19:51:17

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.

przez ~Staszek,
    2019-03-16 12:50:09

To prawda, teraz jest bardzo dużo różnych preparatów. Ja brałem IQMAN i na mnie bardzo dobrze działał, więc mogę go polecić. Innych nie znam. A ten wybrałem, bo jest oparty na naturalnych składnikach.Kolejnym duzym plusem jest to że tabletki są dostępne bez recepty.

przez ~Arek,
    2019-03-26 08:51:22

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.

przez ~Oleg,
    2019-03-26 08:57:04

Patrząc na efekty jakie dało zastosowanie IQman u mnie to uważam, że nie ma teraz lepszego środka wspomagającego erekcją jak właśnie IQman

przez ~Marek,
    2019-03-29 17:41:41

Ja polecam coś zdrowszego co by się organizm nie zniszczył. IQman , bardzo dobry środek . Poprawia libido , działa łagodnie ale stanowczo.Męzczyzna znacznie dłuzej po czymś takim może się wykazac . Warto spróbować.

przez ~Waldzio,
    2019-03-31 18:36:23

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQman.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany.

przez ~Alina,
    2019-04-07 20:14:30

Mój mąż stosował Iqman, faktycznie patrząc na to co się działo jeszcze 4 miesiące temu, a to jakimi możliwościami dysponuje dzisiaj, to nie ma co porównywać... Dzisiaj to sama przyjemność.

przez ~Jurek,
    2019-04-18 22:24:28

Od momentu, jak zastosowałem IQman to nie ma dla mnie lepszego prezentu, jak ostry całonocny seks

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij