[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Randka w walentynki - jak to rozegrać?

Plan na walentynkowy wieczór – rozpakować ją z wyjściowych fatałaszków. Jak to zrobić? Najpierw daj jej do rozpakowania coś od siebie. A później pokaż, co potrafisz z tym zrobić.

Przejdź do artykułu
    przez ~Bartosz,
    2019-02-27 20:42:05

Po tym jak zastosowąłem IQman to w Walentynki zrobiłem swojej partnerce, taka niespodziankę, że 15 brała urlop na żądanie, bo nie była wstanie wstać z łóżka

przez ~Adam,
    2019-02-27 20:58:34

Ja wybrałem Iqman i po zastosowaniu uważam, ze to jeden z najlepszych możliwych wyborów jezeli ktoś ma problemy z erekcją, co w Walentynki byłoby szczególnie przykre

przez ~Waldek,
    2019-03-13 11:57:40

Moim zdaniem zastosowanie IQman w przypadku problemów z erekcją, to jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu, u mnie w każdym razie tak dobrze jak teraz to nie było od lat

przez ~Klemens,
    2019-03-16 12:47:42

Moim zdaniem IQman to jeden z najlepszych środkóœ wspomagających erekcję 3 miesiace i nie mam pod tym względem już zadnego problemu. Teraz problemem dal mnie jest, że zona nie chce tak cvzęsto jak jua mam ochotę

przez ~Michał,
    2019-03-26 08:24:18

Ja kupiłem I QM A N. Działaja rewelacyjnie, poprawiają nie tylko libido u faceta, ale także zwiększają bardzo mocno potencje, i przedłużają stosunek. Zauważyłem tez ze mam więcej zabawy i większy wytryski. To naprawdę fajne jak człowiek widzi ze staje na wysokości zadania. Zresztą każdy facet powinien przecież stawać na wysokości zadania dla satysfakcji obu stron.

przez ~Henryk,
    2019-03-29 17:36:15

Moim zdaniem zastosowanie IQman w przypadku problemów z erekcją, to jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu, u mnie w każdym razie tak dobrze jak teraz to nie było od lat

przez ~ewqewqeqwewq,
    2019-08-02 00:33:37

Mam na imię Weronika i mam 27 lat. Od pewnego czasu bezskutecznie poszukuję partnera, który zapewni mi seks bez zobowiązań. Nie szukam sponsora. Jestem po długim związku i nie mam zamiaru się z nikim wiązać jednak szukam odskoczni i osoby, która będzie przede wszystkim miła, wyrozumiała, zadbana i kulturalna oraz, która będzie potrafiła zaspokoić moje potrzeby. Zależy mi na dyskrecji. Jestem gotowa dojeżdżać do hotelu bądź mieszkania partnera. Zainteresowanych zapraszam na moj profil na portalu htt...więcej

przez ~Do elity samozwańczej,
    2019-10-24 11:01:56

"Słoma w butach - coś co czyni przeciętnego polskiego "inteligenta" niezwykle potulnym wobec intelektualnych mód narzucanych przez ośrodki takie jak "Gazeta Wyborcza" i osoby takie, jak Adam Michnik. Przyczyna wiecznego strachu przed posiadaniem niewłaściwych poglądów, które mogłyby spowodować, iż wspomniana słoma zostanie zauważona i tym samym nosiciel przestanie być zaliczany do elity, a zostanie strącony pomiędzy mohery". Cała tajemnica motywacji myślących "nowocześnie"

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij