[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Randka idealna - 6 kroków do jej ekstazy

Na kolejne walentynki, zamiast głupkowatych kartek z serduszkiem, przygotujcie sobie specjalne przyjęcie. Oto przepis.

Przejdź do artykułu
    przez ~Dominik,
    2019-02-24 19:44:39

Ja brałem iqman i jestem jak najbardziej zadowolony, oczywiście z efektów. Bo jeżeli chodzi o poprawę erekcji, tojest on super skuteczny.

przez ~buchaj,
    2019-02-25 23:25:46

Polecam Wam chlopaki dosyc nowa strone, cos w stylu roksy, ale duzo bardziej swieze. Raczej dziewczyny, ktorych nie ma na roksie. Az sie mozna zdziwic ile chetnych suczek mieszka w okolicy :) nawet w godzinach pracy mozna sie umowic z mezatkami, ktore nie pracuja, masakra :D www.sekswokolicy.pl Zapewnilem sobie tam naprawde dobre ruchanie i wszystko za darmo. Chyba, ze ktoras z dziewczyn bedzie miala w ofercie zaplate, ale bardzo malo jest takich. Jak na razie na jakies 8 razy tylko raz placilem za ...więcej

przez ~Jakub,
    2019-02-27 18:28:17

Od czasu zastosowanie IQman każda randka jest dla mnie idealna, a dla partnerki niezapomniana...

przez ~Arkadiusz,
    2019-02-27 18:30:43

Moim zdaniem, jeżeli randka ma sie zakończyć czymś wiecej jak zdawkowym cześć, to faktycznie IQman jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, szczególnie że w sprawach seksu też liczy się "pierwsze wrażenie"

przez ~Mirosław,
    2019-02-27 18:32:59

Ja też stosowałem IQman i jestem jak najbardziej zadowolony, w końcu seks bez stresu, a nie tak jak wcześniej... z modleniem się, aby nie było wtopy

przez ~Krystian,
    2019-02-27 18:34:40

Moim zdaniem lepszego, bezpieczniejszego i skuteczniejszego jak Iqman nie znajdziesz. I pomimo, że same tabletki biorę ja, to ze względu na silniejszą erekcją, żona też ma znacznie silniejsze doznania

przez ~Eryk,
    2019-02-27 18:36:44

Ja też zdecydowałem się na IQman i jak się okazało to było idealne rozwiązanie m ojego problemy z erekcją

przez ~Edward,
    2019-02-28 16:28:30

To prawda, co na jednego pomaga nie musi pomagać na drugiego. Trzeba szukać i próbować, nie ma w sumie gotowych recept. Na mnie działa IQMAN i jestem zadowolony. Mogę polecić.

przez ~Alek,
    2019-03-13 11:54:19

Ja też stosowałem IQman i nie ma co pisać i zbytnio sie wywodzić, jak dla mnie nie ma obecnie lepszego i bardziej skutecznego środka pod tym względem

przez ~Edmund.pionk@gmail.com Pionk,
    2019-03-15 21:07:09

Wejherowo Karolpionk uyuh chłopak Kocham kobieta cię chłopak

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij