[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Pierwszy seks: 4 sygnały, że to ten właściwy moment

Wszystko wskazuje na to, że zanosi się na wspólną noc. Ale czy możesz mieć pewność? Głupio zapytać, bo kobiety raczej nie lubią dosłowności. Jedyne wyjście – czujność.

Przejdź do artykułu
    przez ~Bogumił,
    2019-01-30 11:29:08

Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem

przez ~Waldek,
    2019-02-24 19:59:44

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

przez ~Mateusz,
    2019-02-28 16:37:50

Masz całkowitą rację, IQman jest bardzo skuteczny, mi on pomógł. A co do erekcji, bo o to głównie mi chodziło, to uważam, że jest to bardzo skuteczny środek, mi w każdym razie pomógł.

przez ~Ferdynant,
    2019-03-31 18:39:38

Moja dziewczyna zaczęła narzekać, że słabiej mnie odczuwa. Postawnowiłem coś temu zaradzić i kupiłem IQman . Okazało się to bardzo dobrą decyzją.

przez ~Marian,
    2019-04-20 05:52:28

nie sluchajcie tych pedalow z dolu, ten szitex nie dziala

przez ~Rafał,
    2019-05-30 20:01:00

U mnie efekt po zastosowaniu Iqman rewelacyjny, w końcu udało mi się odzyskać pełna sprawność pod wzgędem seksu

przez ~Adlente,
    2019-09-06 11:20:53

Szkoda że tak krótki artykuł

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij