REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Piersi: instrukcja obsługi dla facetów

One mają je na co dzień. My od święta. Dlatego uwielbiamy na nie patrzeć i pragniemy ich dotykać. Zanim jednak weźmiesz je w swoje dłonie, sprawdź, co kobiety chciałyby, żebyś wiedział o ich piersiach. Od tej wiedzy zależy więcej, niż się facetom wydaje.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-03-18 18:06:14

One mają je na co dzień. My od święta. Dlatego uwielbiamy na nie patrzeć i pragniemy ich dotykać. Zanim jednak weźmiesz je w swoje dłonie, sprawdź, co kobiety chciałyby, żebyś wiedział o ich piersiach. Od tej wiedzy zależy więcej, niż się facetom wydaje.

przez ~dziadek,
    2010-03-18 23:44:33

Mam wrażenie jakbym miał "deja vu" i czytał już ten artykuł w jednym z numerów MH...

przez ~bobas,
    2010-03-19 00:06:54

Bo artykuly z gazety sa po jakims czasie umieszczane na stronie

przez ~bender,
    2010-03-19 14:14:23

Ładna pani, chociaż twarzy nie widać .

przez ~postscript,
    2010-03-20 21:29:35

Co tam, ze same rzeczy, o ktorych juz dawno wiemy. Autorka swietnie napisala ten tekst. Czytalem, bo wciagnal mnie od samego poczatku. Dobra robota

przez ~marss,
    2012-02-13 09:14:09

Z tym pomniejszaniem czy powiększaniem penisa to nie jest tak prosto z jak z piersiami, porozmawiałem sobie z urologiem/chirurgiem, za duże ryzyko że się nie będzie miało już nic tam na dole... Poza tym nie można wyobrażać sobie sznurka i że głowa do góry...to się nie da...trzeba być facetem, żeby to zrozumieć. I naprawdę nie ma się czym przejmować - uwielbiamy Wasze piersi, malutkie, średnie, duże - każdy ma swoje upodobania. Po prostu mówcie nam jak chcecie być pieszczone, a na pewno nie będzie to Blitzkrieg.

przez ~arienka,
    2012-08-16 12:56:41

To,ze ja odnosze takie wrazenie, ze facet sie moimi cyckami nie interesuje w czasie pieszczot, to normalne, bo kogo by podniecaly takie pryszcze, ale zeby cycoliny narzekaly, to ja tego nie rozumiem.

przez ~tom1985,
    2012-08-16 18:34:06

\'arienka\' napisał(-a):To,ze ja odnosze takie wrazenie, ze facet sie moimi cyckami nie interesuje w czasie pieszczotZłap go mocno za włosy i przyciągnij energicznie do twoich piersi. Daj mu do zrozumienia, że albo zrobi to po dobroci, albo siłą. Faceci też czasem lubią uległość.

przez ~rezultat,
    2012-08-16 19:48:39

\'arienka\' napisał(-a):To,ze ja odnosze takie wrazenie, ze facet sie moimi cyckami nie interesuje w czasie pieszczot, to normalne, bo kogo by podniecaly takie pryszcze, ale zeby cycoliny narzekaly, to ja tego nie rozumiem.Nowy tekst na HALL OF FAME.

przez ~Saling,
    2016-09-05 09:18:33

Lubię pieścić piersi :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA