REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Pełna dyskrecja

W Polsce 2 miliony facetów skorzystało z usług prostytutek. Men's Health bada, dlaczego płacą oni za to, co można mieć za darmo.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2008-12-21 21:23:19

W Polsce 2 miliony facetów skorzystało z usług prostytutek. MH bada, dlaczego płacą oni za to, co można mieć za darmo.

przez ~radzyn,
    2010-02-20 21:18:41

To co ma powiedzieć facet, który nie grzeszy urodą, ma bardzo niskie poczucie wartości? Całe życie będzie chodził sfrustrowany bo żadna kobieta Go nie chce? Znam takich. A choroby weneryczne, HIV? Można nabyć nawet nie chodząc do burdelu, skąd wiesz na co jest chora dziewczyna, którą poznałeś w klubie?

przez ~wazluk,
    2010-02-21 00:11:34

dlaczego płacą?... u prostytutki dostają to czego nie mają w domu...po za tym, ich na to stać

przez ~luki,
    2010-02-21 01:29:12

\'wazluk\' napisał(-a):dlaczego płacą?... u prostytutki dostają to czego nie mają w domu...po za tym, ich na to staćGdy zgaslo slonce,gdy peklo niebowlasnie wyjasnilespo co i dlaczego.Czego nie moga miec w domumiec nie moga tylko ci co z zakonu.A ze ich na to stac?Litosci k***a mac !Zamiast nad grafikapopracuj chlopie nad logika.Luki

przez ~bijuu,
    2010-02-21 13:30:52

Wybiorę się kiedyś !

przez ~remekbd,
    2010-02-21 15:08:01

A ja byłem raz i więcej nie pójdę bo jakoś nie widzę tam nic ciekawego dla mnie. Ale zawsze warto spróbować czegoś nowego.

przez ~czytacz,
    2010-02-21 16:18:25

\'Bijuu\' napisał(-a):Wybiorę się kiedyś !Po co?\'Remekbd\' napisał(-a):Ale zawsze warto spróbować czegoś nowego.Dla chwili przyjemnosci oraz wielu miesiecy albo i lat leczenia z chorob wenerycznych?

przez ~maras86pl,
    2010-02-21 16:28:02

mi tam nie śpieszno, zgodzę się z opinią Czytacza a Wam cóż mogę powiedzieć, hmm...mam nadzieję, że nie macie partnerek i tylko stąd bierze się ciekawość, jest tez opcja numer 2 - macie partnerki, ale jakoś "nie zadowalają Was" ale tego oczywiście nikomu nie życzęszkoda kasy na pierdy! lepiej za to siano zorganizować wieczór ze swoją kobietą!

przez ~remekbd,
    2010-02-21 17:31:01

Nie drogi Czytaczu nie zrozumieliśmy się ale to moja wina bo nie sprecyzowałem, chodziło mi tylko o to aby popatrzeć jak panie tańczą a nie o noc z nimi.

przez ~maras86pl,
    2010-02-21 20:55:53

a to zmienia postać rzeczy jeżeli byłeś zawiesić oko na tańcu też mi się zdarzyło, ale jakoś mega za***iste przeżycie to nie było w tych wszystkich "amerykańskich" produkcjach tak to pokazują, a na żywo...różnie bywa, zależy od klubu, od tancerek

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA