REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Nimfomanka XXI wieku, czyli zabawa bez oganiczeń

Większość mężczyzn marzy, by spotkać taką na swojej drodze... w barze, pracy, na studiach. Tymczasem spotykamy ich dziesiątki, tylko z rozpoznawaniem u nas gorzej. Poznaj historię dziewczyny, która kocha seks i facetów. No i ucz się - bardzo przydatna lektura.

Przejdź do artykułu
    przez ~fajrant,
    2016-11-09 12:04:21

Ja nie wiem po co to wszystko roztrząsać że laska ma takie a nie inne potrzeby. jakby wiedziały ile u nas we łbie tego siedzi i ilu z nas np bierze iqman itp to pewnie same by pouciekały więc niech sobie myślą, że są takie ohh ahh i super skomplikowane w tej kwestii

przez ~Radek,
    2016-11-10 14:09:07

A mnie kręci to, że 12.11 zobaczę zaj***ą walkę dwóch Polek na UFC! To dopiero będzie walka. Całonocna zabawa przy Extreme, ha i kto wymyśli lepszą rozrywkę?

przez ~Raradek,
    2016-11-10 14:14:31

A mnie kręci to, że 12.11 zobaczę zaj***ą walkę dwóch Polek na UFC! To dopiero będzie walka. Całonocna zabawa przy Extreme, ha i kto wymyśli lepszą rozrywkę?

przez ~Jaaaa,
    2016-12-10 08:53:55

Znam blisko nimfomankę. Przemiła dziewczyna. Jednej nocy potrafi uprawiać seks z 3 facetami, których poznała w pubie. Oczywiście z wszystkimi uprawia bez zabezpieczenia, bo przecież bierze tabletki. Po takiej ilości partnerów nie ma potrzeby na tabletki i tak w ciążę nie zajdzie. Znam jej historię, ojca ch.ja, narkotyki i non stop niebezpieczny seks ze wszystkimi. I mylicie się, nie chcielibyście kogoś takiego spotkać.

przez ~Mąż, dzieci, wakacje w Toskani,
    2018-02-09 09:40:56

Może to i fajne fantazje i każdy marzy o takim szonie na chwil, ale to jest uzależnienie i wątpię, że z tym skończy i przerzuci się na 1 mężczyznę z góry współczuję panu który da się schwytać w szpony tego szona...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA