REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Letnia szkoła uwodzenia

Nie marnuj ani chwili z wakacji, bo to doskonały moment na udany podryw. Oto 13 rad, jak sprawić, by piekna nieznajoma, która rano wpadnie Ci w oko na plaży, już wieczorem siedziała z Tobą na romantycznej kolacji, a w nocy... No, do roboty!

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-07-23 17:22:43

Nie marnuj ani chwili z wakacji, bo to doskonały moment na udany podryw. Oto 13 rad, jak sprawić, by piekna nieznajoma, która rano wpadnie Ci w oko na plaży, już wieczorem siedziała z Tobą na romantycznej kolacji, a w nocy... No, do roboty!

przez ~serce0307,
    2012-08-21 06:46:49

Hahaha co za bzdety, Panowie czytam Men'sHealth od lat, ale te wasze wskazówki w 'podrywie' to o kant du..y potłuc za przeproszeniem Bądźcie sobą, bądźcie normalni. Po prostu

przez ~SebastianJ,
    2015-07-08 10:38:23

A co gdy wakacje się kończą? Jak się ma 20 lat to można bawić się w takie rzeczy, chociaż i tak jakoś nie jest to według mnie zbyt dobry sposób na spędzenie lata. Gdy, tak jak ja ma się 40 lat, albo więcej, jest się po rozstaniu to może atrakcyjna wydaje się wizja letniego romansu, ale później spędza się samtone wieczory i nie jest już tak kolorowo. Czasami niektórzy poprostu nie mają czasu albo odwagi do rozpoczęcia nowego związku, tak miałem ja i wielu moich kolegów z biura, co okazywało się dopiero gdy rozmaw...więcej

przez ~annakrawiec,
    2016-01-17 21:50:53

Dzień Dobry,       Uczestniczyłam ogółem w trzech różnych szkoleniach(relacje,biznes, perswazja) w Wyższej Szkole Uwodzenia i muszę przyznać, że to pod wieloma względami NAJLEPSZA SZKOŁA UWODZENIA W POLSCE. Indywidualne podejście, zrozumienie, program- który wykracza poza sztywne ramy.       A przede wszystkim wykładowcy na niebywale wysokim poziomie. Ja miałam zajęcia w Warszawie z trzema psychologami, z czego dwóch z nich to Doktorzy Psychologii wykła...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA