REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Kryzys w związku - rozstać się czy walczyć?

W każdym związku nadchodzi taki moment, kiedy trzeba sobie odpowiedzieć na jedno podstawowe pytanie - ciągnąć to dalej, czy odpuścić? Zanim podejmiesz decyzję, upewnij się, czy dokonałeś naprawdę dobrego wyboru.

Przejdź do artykułu
    przez ~igi45,
    2017-05-08 12:07:38

Myślę, że dużo zależy od sytuacji i powodu kryzysu. U mnie problemy w związku były spowodowane moimi kłopotami z osiągnźciem erekcji. Na szczęście się nie załamałem. Żona oczywiście podejrzewała mnie o zdrady. W moim przypadku wystarczyło trochę ruchu, dieta i odpowiednia suplementacja. Zdecydowałem się na Permen King ze względu na podwójną dawkę l-argininy i udało mi się wyjść na prostą.

przez ~Rack,
    2017-05-11 11:12:27

Każdy przypadek jest inny. Wszystko zależy od charakteru i osoby. U mnie dziewczyna nie chciała nowych rzeczy w łóżku, lecz strona https://rackinblack.eu/ odmieniła wszystko. Nowe gadżety, nowe życie. Zasługujemy na to co najlepsze!!! Polecam

przez ~Wijek,
    2017-05-22 14:56:41

Jaszka, że walczyć! U mnie po 40 zaczęło się sypać, bo moja kariera się nieźle rozpędziła, ale przez to się trochę zaniedbałem i w łóżku najchętniej zrobiłbym szybki numerek i po sprawie, a żona lubi długo... No to postanowiłem wziąć się za siebie. Dieta, ćwiczonka i na początku łykałem maxona na lepszą erekcję. Teraz jest OK.

przez ~darioman,
    2017-05-29 22:53:07

U mnie kryzys w związku był wynikiem stresu. Nie pomagały też problemy w łóżku. Erekcja płatała figle, byłem zestresowany i wiecznie spięty. Zacząłem zażywać Permen King bez przekonania, ale po kilku tygodniach pojawiły się pozytywne efekty.

przez ~Mieloman,
    2017-06-14 16:08:46

Mi to nawet żona zagroziła, że odejdzie, jeśli nie ogarnę sobie porządnej erekcji... Masakra. Też biorę tablety, ale inne, maxon active. Zdarza się, że jeszcze rano mam wzwód w sam raz na poranny seks.

przez ~imperfectcircle,
    2017-06-21 11:09:51

Panowie przepraszam ale jeśli wasze żony chcą was zostawić bo interes wam nie staje to pierwsi idźcie do sądu i złóżcie pozew. Serio? Prawdziwa, dobra żona was do lekarza wygoni i się zainteresuje tematem. Jeżeli kobieta z powodu nie udanego seksu bądź jego całkowitego braku chce odchodzić to po kiego grzyba mi taka partnerka?

przez ~Stef,
    2017-06-21 11:51:21

Za kryzys odpowiedzialne są obie strony. Laska, która grozi facetowi odejściem, bo jej nie zadowala, też powinna się nad sobą zastanowić. Czasem dobrym rozwiązaniem jest terapia dla pary. Pani Marta Śleboda się w tym specjalizuje, pomogła moim znajomym.

przez ~Lipek,
    2017-07-12 16:38:58

Wydaje mi się, że chłopakom chodzi o trochę coś innego. Bo żona nie zostawia ze względu na problemy z prostatą, tylko przez to, że mąż ma to w nosie i nie chce się leczyć. Co już jest inną sprawą. Terapia połączona z farmakologią jest według mnie spoko opcją.

przez ~stefanides,
    2018-02-26 13:57:00

Też mi się tak wydaje :) Jak pijawiają się jakieś zaburzenia erekcji to trzeba zastanowić się skąd one w ogóle się biorą. Czasem to zwykły stres i przemęczenie organizmu, więc maxon active wystarczy w zupełności :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA