[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Kryzys libido - dlaczego tracimy zainteresowanie seksem?

Seks atakuje nas dzisiaj zewsząd. Jest w kinie, w prasie, w reklamach... Tylko coraz mniej jest go w sypialniach. 

Przejdź do artykułu
    przez ~Tomek,
    2018-09-14 11:16:50

Jeżeli ma się problem to należy go rozwiązać .Mój problem rozwiązały tabletki IQMAN .Mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami na temat tych tabletek.Jeżeli ktoś ma problem z erekcja to są właśnie odpowiednie tabletki.

przez ~Roman,
    2018-09-21 11:32:40

W moim małżeństwie rozwiązaniem problemów z erekcją okazał się IQman brany regularnie przez kilka tygodni w połączeniu ze zmianą stylu życia - mniej używek i stresu).

przez ~Adrian,
    2018-09-26 11:27:12

Ja stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie pozbyłem się problemów z seksem. Erekcja jest pęłna, silniejsza a sam penis się też powiększył, co pozwala żonie na jeszcze większe doznania

przez ~Aldek,
    2018-09-29 16:17:23

Ja stosowałem iqman i faktycznie jeżeli szukasz czegoś na wzmocnienie erekcji, to faktycznie jest to moim zdaniem optymalne rozwiązanie dla każdego faceta mającego w tym zakresie problemy

przez ~Olgierd,
    2018-10-07 21:21:53

Ja zastosowałem IQman jak miałem problemy i u mnie poskutkowało i obecnie jest już rewelacyjnie, W końcu seks powinien być przyjemnością a nie koszmarem

przez ~Jonasz,
    2018-11-24 22:06:26

Jak dla mnie IQman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

przez ~Adrian,
    2018-11-26 13:14:30

Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy

przez ~Dawid,
    2019-01-11 21:33:19

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQman.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij